آغاز تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ناپیوسته از یکشنبه

http://www.callforpapers.ir/مشاور عالی سازمان سنجش از آغاز تکمیل ظرفیت آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 92 از روز یکشنبه خبر داد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) حسین توکلی در گفت‌و‌گو با ایسنا، اظهار کرد: داوطلبانی که در آزمون ورودی دوره‌های کاردانی به کارشناسی سال 92 ثبت‌نام کرده‌اند (اعم از اینکه در جلسه آزمون حاضر بوده یا نبوده‌اند) و همچنین داوطلبانی که در آزمون ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند بر اساس اطلاعیه تکمیل ظرفیت برای بهمن ماه سال 92 در برخی از کدرشته‌ محل‌ها و دانشگاه و موسسات عالی بر اساس نمره آزمون و از بین شرکت‌کنندگان در آزمون و برای بعضی دیگر از کدرشته‌های تحصیلی موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و دولتی که پذیرش که در کدرشته‌های مذکور منحصرا بر اساس سوابق تحصیلی(معدل مقطع کاردانی) صورت خواهد گرفت، ثبت‌نام و انتخاب رشته کنند.

وی افزود: کلیه متقاضیان می‌توانند بر اساس شرایط مندرج در اطلاعیه از روز یکشنبه 8 دی ماه لغایت پنجشنبه 12 دی ماه به سایت اینترنتی سازمان سنجش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته اقدام کنند.

وی گفت:‌ شرایط و ضوابط پذیرش در کد رشته‌های مورد پذیرش در این آزمون طی اطلاعیه‌ای روز چهارشنبه 4 دی ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

مشاور عالی سازمان سنجش خاطرنشان کرد: داوطلبان باید توجه داشته باشند که در برخی از کدرشته محل‌های انتخابی آزمون در این مرحله پذیرش صورت نخواهد گرفت لذا داوطلبان لازم است پس از اطلاع از رشته‌هایی که پذیرش در آن صورت می‌گیرد نسبت به خرید کارت اعتباری ثبت‌نام اقدام کنند.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید