تلاش‌های پرفسور رضا،نام ایران را در جهان علم طنین افکن کرد

http://www.callforpapers.ir/استاندار گیلان، عصر روز گذشته با حضور در دانشکده فنی فومن از مقام علمی پروفسور فضل الله رضا قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) دکتر محمدعلی نجفی در این نشست با اشاره به اینکه گیلان سرزمین بزرگان ایران و جهان است، گفت: پروفسور فضل الله رضا، اندیشمند و دانشمند برجسته گیلانی و چهره ماندگار ایران یکی از این فرزندان شایسته این دیار پرافتخار است که در تولید علم و فناوری در دنیای کنونی نقشی تأثیرگذار دارد.

وی افزود: تلاش‌های پروفسور فضل الله رضا در توسعه علم و دانش سبب شده است که نام نیکی از ایران و ایرانی و مردمان فرهیخته گیلان در جهان طنین افکن شود.

نجفی تأکید کرد: تقدیر از خدمات علمی ارزنده این اندیشمند برجسته و پرآوازه در واقع پاسداشت مقام علم و نام آوران ایران اسلامی است.

استاندار گیلان در پایان با گرامیداشت سالروز شهادت میرزاکوچک جنگلی گفت: از میرزا تا پروفسور رضا، گیلان سرزمین بزرگانی است که مایه عزت و سربلندی ایران بوده اند.

پروفسور فضل الله رضا نیز با بیان اینکه ایرانیان خارج از کشور باید از خود بپرسند که برای کشورشان چه کرده اند گفت: بزرگان این دیار زنان و مردانی هستند که در گرمای هوا در شالیزارها سخت کوشانه درحال تلاش و کوششند.

وی، بهترین نوع خدمت را در خدمت مردم بودن دانست و با ابراز خرسندی از حضور در گیلان گفت: باید با قدر دانستن نعمات الهی گیلان در اندیشه خدمت به این مردم و دیار باشیم .

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید