امشب؛ پایان مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد 93

http://www.callforpapers.ir/مشاور عالی سازمان سنجش آموزش عالی کشور از پایان مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 93 تا ساعت 24 امروز، 25 آبان ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن بیان اینکه ثبت‌نام از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 93 و نوزدهمین المپیاد علمی دانشجویی کشور از بعد از ظهر یکشنبه 12 آبان ماه از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شد، گفت: با در نظر گرفتن مهلت تمدید شده، ثبت‌نام از داوطلبان ساعت 24 امروز شنبه 25 آبان ماه به پایان می‌رسد.

وی افزود: داوطلبان علاقه‌مند به شرکت در این آزمون که تا کنون نسبت به ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند، باید با مطالعه اطلاعیه منتشره روی سایت سازمان و همچنین بر اساس ضوابط و دستورالعمل‌های مندرج در اطلاعیه برای ثبت‌نام در این آزمون حداکثر تا ساعت 24 امروز به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و ثبت‌نام کنند.

توکلی با بیان اینکه تاکنون 716 هزار نفر در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند، تصریح کرد: از این تعداد 83 هزار نفر علاوه بر ثبت‌نام برای شرکت در رشته امتحانی اول، متقاضی شرکت در رشته امتحانی دوم نیز هستند.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید