فرصت مجدد برای ثبت‌نام معرفی‌ شدگان پردیس بین‌الملل دانشگاه‌ علوم‌پزشکی تهران

http://www.callforpapers.ir/مهلت مجدد برای ثبت‌نام داوطلبان تحصیل در رشته‌های پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی پردیس بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام شد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) داوطلبان معرفی شده از سوی سازمان سنجش در آزمون نیمه متمرکز کنکور سراسری سال 93-92 در صورتی که تاکنون موفق به ثبت‌نام و ارسال مدارک خود نشده‌اند، می‌توانند تا روز یکشنبه 19 آبان ماه به سایت http://er.tums.ac.ir مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

لازم به ذکر است این دانشگاه از میان متقاضیان ثبت‌نام شده بر اساس سوابق تحصیلی شامل نمرات اخذ شده در طول دوران تحصیل در دوره متوسطه، نمره و رتبه کنکور سراسری، مصاحبه حضوری واجدین شرایط خود را انتخاب و به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می‌کند.

همچنین برای انجام مصاحبه و ثبت‌نام حضوری با در دست داشتن اصل مدارک لازم شخصاً به اتفاق والدین حضور یابند، بدیهی است حضور داوطلبین متقاضی الزامی است و عدم حضور در مصاحبه به منزله انصراف تلقی می‌شود.

زمان مرحله دوم مصاحبه حضوری متعاقبا اعلام می‌شود، افرادی که در دو الویت پذیرفته شده‌اند، حضور در جلسه مصاحبه برای هر دو رشته الزامی در روز تعیین شده الزامی است.

داوطلبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی http://ic.tums.ac.ir مراجعه کنند.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید