ثبت‌نام بیش از 5000 نفر در فراخوان دانشجوی نمونه

http://www.callforpapers.ir/مدیرکل دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان وزارت علوم با اشاره به پایان مهلت ثبت‌نام در فراخوان دانشجویان نمونه کشوری سال 92 از ثبت‌نام بیش از 5000 نفر در این فراخوان خبر داد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) دکتر محمدحسن یوسفی با بیان اینکه پس از پایان مهلت ثبت‌نام به طور کلی 5051 نفر در این فراخوان ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: از تعداد کل متقاضیان 2480 نفر را دانشجویان زن و 2571 نفر را دانشجویان مرد تشکیل داده‌اند.

مدیرکل دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان وزارت علوم در گفت‌وگو با ایسنا،‌  همچنین با اشاره به تعداد دانشجویان ثبت‌نام کننده از میان زیرنظام‌های مختلف آموزشی، تصریح کرد: از مجموع کل دانشگاه‌های دولتی 2696 نفر،‌ دانشگاه‌های غیردولتی و غیرانتفاعی 322 نفر، دانشگاه‌ جامع علمی کاربردی 113 نفر، فنی حرفه‌ای 287 نفر، دانشگاه پیام نور 797 نفر و دانشگاه آزاد اسلامی 837 دانشجو در این فراخوان ثبت‌نام کرده‌اند.

مدیر کل دانشجویان داخل سازمان دانشجویان وزارت علوم درباره تعداد نهایی دانشجویان نمونه منتخب سال 92 اظهار کرد: بر اساس جلساتی که در ادامه کار بین مجموعه‌های وزارت علوم و بهداشت برگزار می‌شود، تعداد نهایی دانشجویان نمونه منتخب تعیین خواهد شد.

وی با بیان اینکه نهداد منتخبین حداکثر باید تا روز 16 آذر ماه تعیین شود، گفت: باتوجه به اینکه این مراسم با حضور رییس جمهور برگزار شود، از 16 آذر به بعد با توجه به زمانی که دفتر رییس جمهور مشخص می‌کند، این مراسم برگزار خواهد شد.

یوسفی خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما این است که تعداد دانشجویان منتخب سال 92 از دانشجویان نمونه سال 91 کمتر نباشد.

ثبت نام فراخوان دانشجویان نمونه سال 92 از روز دوشنبه 15 مهرماه آغاز شده و در روز جمعه دهم آبان ماه به پایان رسید.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید