همایش «زلزله با نگرش بر زمین لرزه‌های اهر، ورزقان و هریس»

http://www.callforpapers.ir/معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر از برگزاری همایش «زمین شناسی و زلزله با نگرش بر زمین لرزه‌های اهر، ورزقان و هریس» در این واحد دانشگاهی در دوازدهم آبان‌ماه امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir)، نادر اسدی با اعلام این خبر افزود: این همایش با هدف آشنایی با آخرین دستاوردهای زمین شناسی منطقه، اطلاع از آخرین زلزله‌های واقع در منطقه، آشنایی با نکات ایمن هنگام وقوع زلزله، آشنایی با مدیریت بحران در منطقه زلزله زده در محل سالن آمفی تئاتر دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر برگزار می‌شود.

وی، آخرین مهلت ارسال مقالات برای این همایش را تا پنجم آبان ماه امسال اعلام و تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند مقالات خود را در قالب فایل pdf به آدرس ایمیل geomine@iau-ahar.ac.ir ارسال کنند.

اسدی افزود: به تمام شرکت کنندگان در این همایش علمی گواهی حضور صادر خواهد شد.

بر اساس این گزارش، عصر روز شنبه 21 مرداد ماه 1391 دو زمین لرزه‌ به بزرگای 6.2 در مقیاس ریشتر، منطقه بزرگی از استان آذرباجان شرقی را لرزاند. این حادثه ساعت 16:53 دقیقه در ۱۵کیلومتری ورزقان، ۲۹ کیلومتری اهر، ۳۱ کیلومتری خواجه و ۵۱۱ کیلومتری تهران رخ داده بود.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید