آغاز پرداخت مرحله هشتم پژوهانه دوره دکتری

http://www.callforpapers.ir/معاون علمی و پژوهشی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از آغاز مرحله هشتم پرداخت پژوهانه دوره دكتری خبر داد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) دكتر سيدمهدی سيدی با اعلام پرداخت مرحله هشتم پژوهانه دوره دکتری افزود: با توجه به اينكه اجرای مرحله هشتم طرح اعطای پژوهانه رساله به دانشجويان دكتری مورد تأييد معاون علمی و فناوری رئيس جمهور قرار گرفت، فراخوان مربوط به مرحله هشتم نیز به وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارسال شد.

معاون علمی و پژوهشی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ادامه داد: در این راستا دانشگاه‌ها موظف هستند تا زمان اعلام شده در فراخوان، نسبت به اعلام مشخصات دانشجويان دكتری واجد شرايط دريافت پژوهانه اين مرحله كه شامل دانشجويان ورودی مهر 89 به بعد كه پيشنهاد رساله آنها از اول مهرماه سال 91 تا 15 بهمن 91به تصويب رسيده است، اقدام کنند.

وی خاطر نشان کرد: دانشجويان مشمول اين مرحله پس از تأييد معاونت علمی و فناوری ریاست‌ جمهوری می‌‌توانند با مراجعه به سامانه ملی پژوهانه (سمپ) به آدرس www.grant.isti.ir مراجعه و اطلاعات لازم را دريافت کنند.

سیدی یادآور شد: مرحله نهم پژوهانه نيز به زودی اعلام خواهد شد.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید