تقدیر از پایان‌نامه برتر در کنفرانس بین‌المللی «مهندسی قابلیت اطمینان»

http://www.callforpapers.ir/سومین کنفرانس بین‌المللی «مهندسی قابلیت اطمینان»، 15 و 16 بهمن ماه امسال در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) دکتر علی کمالی، دبیر اجرایی سومین کنفرانس بین‌المللی مهندسی قابلیت اطمینان گفت: این کنفرانس با همکاری دانشکده مهندسی مکانیک و پژوهشکده فناوری‌های نو دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه متقاضیان شرکت در این کنفرانس تا 25 مهرماه مهلت دارند مقالات خود را به دبیرخانه ارسال کنند، افزود: مقالات ارائه شده به این کنفرانس در دو مرحله مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و در صورتی که مقالات در مرحله اول انتخاب شد، شرکت کنندگان باید تا اواخر آبان ماه مقالات خود را به صورت کامل به دبیرخانه ارسال کنند.

دبیر اجرایی سومین کنفرانس بین‌المللی مهندسی قابلیت اطمینان خاطرنشان کرد: این کنفرانس در سه محور قابلیت اطمینان و تحلیل ریسک: شریان‌های حیاتی و شبکه‌های توزیع برق و حامل‌های انرژی سامانه‌ها، زیرسامانه‌ها و محصولات مهندسی، فرآیندهای تولید مواد و روش‌های ساخت، تلرانس‌های ابعادی و هندسی قطعات، نصب، راه‌اندازی، راهبری و پشتیبانی، آزمون‌های قابلیت اطمینان: طراحی عاملی و آماری آزمایش‌ها، آزمون‌های سریع دوام، آزمایش‌های غیرمخرب، بازرسی مبتنی بر ریسک، تجسس در علل و عواقب حوادث و به‌سازی قابلیت اطمینان و ایمنی: خودکارسازی و هوش مصنوعی، نگهداری با محوریت قابلیت اطمینان، تحلیل قابلیت اطمینان و خطای انسانی، پایش وضعیت و سلامت سازه‌ها و تجهیزات حساس، پایستگی طرح و کنترل مقاوم در برابر عوامل ناپایدارساز برگزار می‌شود.

کمالی با اشاره به برنامه‌های جانبی این کنفرانس افزود: حدود 15 کارگاه آموزشی و نمایشگاه تخصصی در حاشیه این کنفرانس برگزار می‌شود.

وی تاکید کرد: دانشجویان می‌توانند پایان نامه‌های مرتبط با موضوع کنفرانس را به دبیرخانه ارسال کنند تا در روز کنفرانس پس از داوری، پایان‌نامه برتر معرفی و تقدیر شود.

دبیر اجرایی سومین کنفرانس بین‌المللی مهندسی قابلیت اطمینان گفت: تاکنون 10 سخنران کلیدی از کشورهای خارجی انتخاب شده‌اند و در حال گفت‌وگو با این افراد هستیم.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاع از روند برگزاری سومین کنفرانس بین‌المللی مهندسی قابلیت اطمینان به نشانی اینترنتی www.irec2014.com مراجعه کنند.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید