جزییات اعلام نیاز و انتخاب اولویت جذب هیات علمی

http://www.callforpapers.ir/رییس مرکز جذب وزارت علوم از اعلام نیاز 78 دانشگاه و موسسه آموزش عالی برای مرحله تکمیل ظرفیت جذب هیات علمی خبر داد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) دکتر محمدرضا مردانی در گفت‌و‌گو با ایسنا ضمن بیان اینکه تاکنون برای این مرحله از جذب، 945 نیاز در سامانه ثبت شده است، گفت: از این تعداد 391 مورد مربوط به دانشگاه‌های دولتی، 524 مورد موسسات غیرانتفاعی و 30 مورد برای دستگاه‌های اجرایی بوده است.

وی افزود: تمامی دانشگاه‌ها در این مرحله می‌توانند نسبت به اعلام نیاز اقدام کنند، اما تنها افرادی می‌توانند اقدام به انتخاب اولویت‌های مرحله تکمیل ظرفیت کنند که در مرحله اول ثبت‌نام کرده‌اند، به عبارت دیگر در این مرحله امکان ثبت‌نام برای متقاضیان جدید وجود ندارد.

مردانی تاکید کرد که فردا 10 مهر آخرین فرصت اعلام نیاز دانشگاه‌ها برای شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت است.

رییس مرکز جذب وزارت علوم با اشاره به آغاز زمان انتخاب اولویت توسط متقاضیان از روز دوشنبه 15 مهرماه، گفت: متقاضیان تا پایان ماه جاری فرصت خواهند داشت تا نسبت به انتخاب یک اولویت اقدام کنند.

مردانی همچنین با بیان اینکه از ابتدای آغاز فرآیند جذب در این مرحله تاکنون 392 دانشگاه مشارکت داشته‌اند، تصریح کرد: حدود 13 هزار نیاز ناخالص در سامانه درج شد و 31 هزار و 804 نفر نیز اقدام به ثبت‌نام که از این تعداد 22 هزار و 880 نفر نسبت به انتخاب انتخاب اولویت‌های سه‌گانه اقدام کردند.

به گزارش ایسنا، این مرحله از فراخوان جذب هیات علمی برای جذب در بهمن‌ماه 92 است.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید