پذیرش دانشجوی تحصیلات تکمیلی در واحد بین‌الملل دانشگاه صنعتی اصفهان

http://www.callforpapers.irمعاون آموزشی دانشگاه صنعتی اصفهان پایان مهلت ثبت‌نام در رشته‌های کارشناسی ارشد و دکتری پردیس این دانشگاه را ششم مهر ماه اعلام کرد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) دکتر قاسم مصلحی با اشاره به ویژگی‌های برجسته دانشگاه صنعتی اصفهان به عنوان یکی از 10 دانشگاه برترکشور، گفت: این دانشگاه با داشتن سرمایه انسانی افتخارآمیز، شامل اساتید برجسته و کارکنان مجرب و با تکیه بر ویژگی‌های کم نظیرآموزشی، پژوهشی و تجهیزاتی خود، هم اکنون اقدام به پذیرش دانشجوی تحصیلات تکمیلی در قالب پردیس دانشگاه صنعتی اصفهان از مهرماه برای نیمسال اول سال تحصیلی 93-92 می‌کند.

وی اضافه کرد: دانشگاه صنعتی اصفهان با پشتوانه بیش از سه دهه فعالیت مستمر آموزشی و پژوهشی و کسب رتبه چهارم تولید علم کشور در این سه دهه و نیز ثبت صدها افتخار در زمینه طراحی و اجرای طرح‌های کلان پژوهشی و صنعتی، اکنون زمینه‌ای مساعد به منظور پذیرش وتربیت نخبگان و متخصصان برجسته از ایران و دیگر نقاط دنیا در پردیس خود فراهم کرده است.

 

معاون آموزشی دانشگاه صنعتی اصفهان رشته‌های مهندسی مواد، معدن، صنایع، عمران، برق، مهندسی نساجی و فیزیک را هفت رشته مورد نظر برای پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد این پردیس عنوان کرد و افزود: مهندسی مواد، مکانیک، عمران، فیزیک و شیمی پنج رشته پیش‌بینی شده به منظور پذیرش دانشجو در مقطع دکتری در پردیس دانشگاه صنعتی اصفهان است.

وی شیوه آموزش در این دوره‌ها را مطابق با آئین‌نامه‌های معمول وزات علوم عنوان کرد و گفت: برخورداری از شرایط عمومی ورود به مقاطع تحصیلات تکمیلی، سوابق تحصیلی، علمی، پژوهشی، حرفه‌ای وشرکت در یک مرحله آزمون و در نهایت حضور در مصاحبه جهت انتخاب نهایی، از جمله شرایط پذیرش دانشجو در این پردیس است.

مصلحی با اشاره به پایان مهلت ثبت‌نام و ارسال مدارک جهت ثبت‌نام در این دوره‌ها در ششم مهر ماه، تصریح کرد: آزمون ورود به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، 12 مهرماه در این دانشگاه برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، علاقه‌مندان و متقاضیان ثبت‌نام از داخل و خارج کشور به منظور کسب اطلاعات بیشتر از نحوه پذیرش، مواد درسی، شیوه برگزاری آزمون و… می‌توانند حداکثر تا ششم مهرماه به وب سایت این مرکز به نشانی www.pardis.iut.ac.ir مراجعه و یا با تلفن 3912719 تماس حاصل کنند.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید