حمایت از طرح‌های پژوهشی دانشجویی در دانشگاه صنعتی بهبهان

http://www.callforpapers.ir/معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه صنعتی خاتم‌الانبیاء بهبهان با اشاره به نحوه حمایت و تصویب طرح‌های پژوهشی گفت: با توجه به رشته تحصیلی متقاضیان، نیازمندی‌ها و سیستم سیاستگذاری وزارتخانه، طرح‌های نو در زمینه محیط‌زیست، انرژی‌های نو و حوزه‌های کاربردی، در شورای پژوهشی دانشگاه بررسی و در صورت تایید حمایت می‌شوند.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) دکتر جلال‌البادی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن اشاره به اختصاص پژوهانه به اعضای هیأت‌علمی دانشگاه، اظهار کرد: از بهمن‌ماه گذشته تاکنون 30 طرح پژوهشی از سوی اعضای هیأت‌علمی دانشگاه انجام شده یا در حال داوری بوده و مراحل اولیه را می‌گذراند و تقریبا تمام اعضای هیأت‌ علمی طرح پژوهشی دارند؛ همچنین سه طرح پژوهشی متعلق به دانشجویان نیز تصویب و حمایت شد.

وی درباره نحوه تصویب طرح‌های پژوهشی دانشجویان توضیح داد:‌ این طرح‌ها در شورای پژوهشی دانشگاه بررسی و داوری و در صورت تأیید با فراهم کردن امکانات آزمایشگاهی از طرح‌های دانشجویی حمایت می‌شود.

البادی همچنین با اشاره به رشد خوب تولید و چاپ مقالات دانشگاه تصریح کرد: تولید مقالات ISI و ISC نسبت به سال گذشته رشد 20 تا 30 درصدی داشته‌ است.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید