آغاز مرحله مقدماتی جام بازیهای رایانه ای از 15 شهریورماه

http://www.callforpapers.ir/مرحله مقدماتی مسابقات بازی های رایانه ای (جام دیجیتال) از 15 شهریورماه همزمان با تهران در سراسر کشور آغاز می شود.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) مرحله مقدماتی لیگ بازی های رایانه‌ای (جام دیجیتال) از 15 شهریورماه در سراسر کشور آغاز خواهد شد و علاقمندان به بازی های رایانه ای در آن به رقابت خواهند پرداخت.

بعد از اتمام مرحله مقدماتی، نفرات برتر در رشته های انفرادی و تیمی به مرحله کشوری صعود خواهند کرد؛ این در شرایطی است که از هر شهرستان سه نفر در رشته های انفرادی و دو تیم در رشته های تیمی به مرحله فینال صعود خواهند کرد.

مسابقات مقدماتی جام دیجیتال در استان تهران نیز که قرار بود از 18 مهرماه همزمان با برگزاری جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال برگزار شود، از 15 شهریورماه آغاز خواهد شد.

حاضران در این مسابقات در رشته های fifa pc ، fifa xbox، pes pc (pro evolution soccer)، pes xbox، counter stricke 1.6، warcraft dota allstars و blure به رقابت خواهند پرداخت.

 این دومین دوره از برگزاری مسابقات جام دیجیتال در کشور است؛ اولین دوره این مسابقات به صورت بین المللی، سال گذشته برگزار شد.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید