درخشش دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان در مسابقات بین‌المللی ریاضی

http://www.callforpapers.ir/تیم ریاضی دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان با درخشش مجدد در مسابقات بین‌المللی ریاضی (2013-IMC)، یک مدال نقره، دو مدال برنز و یک دیپلم افتخار را به دست آورد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) در این دوره از مسابقات که مرداد ماه امسال در کشور بلغارستان برگزار شد، مهران حسینی از تیم دانشجویی دانشگاه صنعتی اصفهان موفق به کسب مدال نقره شد.

همچنین سجاد بکرانی و نیلوفر احمدی، از دیگر دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان بودند که مدال‌های برنز بیستمین دوره مسابقات بین‌المللی ریاضی (2013-IMC) را به خود اختصاص دادند.

دریافت دیپلم افتخار توسط مهران الیاسی، دیگر افتخار کسب شده توسط تیم دانشجویی ریاضی دانشگاه صنعتی اصفهان در بیستمین دوره مسابقات بین‌المللی ریاضی بلغارستان بود.

دانشجویان ریاضی دانشگاه صنعتی اصفهان که به سرپرستی دکتر رامین جوادی، عضو هیأت علمی دانشکده ریاضی این دانشگاه در این مسابقات حضور یافتند، سال گذشته نیز موفق به کسب دو مدال برنز و سه دیپلم افتخار این دوره از مسابقات شده بودند.

بیستمین دوره مسابقات بین‌المللی ریاضی (2013-IMC) با هدف ارزیابی توانمندی دانشجویان کشورهای مختلف در حل مسائل ریاضی و حول موضوعاتی چون ریاضیات عمومی، آنالیز، جبر، جبرخطی و سؤالات ابتکاری با حضور تیم‌های دانشجویی از دانشگاه‌های سراسر دنیا مرداد ماه امسال در کشور بلغارستان برگزار شد.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید