امکان شرکت بورسیه‌ها در فراخوان جذب دانشگاه‌های علوم پزشکی

http://www.callforpapers.ir/سرپرست دبیرخانه هیات مرکزی جذب دانشگاه‌های علوم پزشکی با اشاره به امکان شرکت بورسیه‌ها در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی، گفت: برای ایجاد نظام جدید و مناسب برای جذب بورسیه‌ها، بر اساس نیاز دانشگاه‌های علوم پزشکی فراخوان جذب منتشر می‌شود.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) دکتر مسجدی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن بیان اینکه تا کنون افراد بورسیه به صورت دانشگاهی جذب هیات علمی می‌شدند، گفت: در سال جاری برای اینکه نظامی جدید و مناسب برای جذب بورسیه‌ها داشته باشیم، بر اساس نیاز دانشگاه‌های علوم پزشکی فراخوان منتشر می‌شود.

وی در خصوص نحوه جذب بورسیه‌ها برای عضو هیات علمی شدن، گفت: در گذشته بورسیه‌های متقاضی، درخواست خود را به شورای بورس وزارت بهداشت ارائه می‌کردند و بعد پرونده آنها در هیات جذب بررسی و تایید می‌شد، اما از این پس برای رعایت عدالت آموزشی و ایجاد شانس برابر برای نخبگان مقاطع تخصص و phd و همچنین به منظور اطلاع‌رسانی دقیق فراخوان‌های متمرکزی برای جذب هیات علمی به صورت متمرکز منتشر می‌شود.

مسجدی در پایان خاطرنشان کرد: فراخوان جذب هیات علمی در شهریور و بهمن ماه 92 به صورت متمرکز منتشر می‌شود و افراد می‌توانند با ارائه مدارک خود در این فراخوان‌ها شرکت کنند.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید