اعلام زمان مصاحبه 4 گرایش رشته حقوق آزمون دکتری دانشگاه آزاد

http://www.callforpapers.ir/زمان مصاحبه چهار گرایش رشته حقوق دوره دکتری تخصصی (PHD) دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir)، ناصر اقبالی رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد، گفت: زمان مصاحبه چهار گرایش حقوق عمومی، حقوق بین‌الملل، حقوق کیفری و حقوق خصوصی اعلام شد، بنابراین دعوت شدگان می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.net نسبت به زمان و مکان مصاحبه خود اطلاع کسب کنند.

اقبالی افزود: حضور در زمان تعیین شده برای مصاحبه الزامی است و اگر دعوت‌شدگان در زمان اعلام شده به مکان‌های موردنظر مراجعه نکنند، فرصت خود را از دست خواهند داد.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد در خصوص مدارک مورد نیاز، گفت: مصاحبه شوندگان با آزمون باید همه سوابق علمی اعم از پروژه، مقاله، ترجمه و تألیف خود را به ضمیمه ریز نمرات و پایان‌نامه کارشناسی ارشد به همراه داشته باشند.

وی در خصوص دعوت شدگان بدون آزمون، گفت: این دسته از متقاضیان نیز باید همه سوابق علمی و پژوهشی خود به علاوه مدرک ارشد، ریز نمرات و همچنین تصویر صفحه اول شناسنامه، پیوست شماره 3 صفحه 44 دفترچه راهنما و فیش واریزی را به همراه داشته باشند.

اقبالی در پایان توصیه کرد: متقاضیان اگر با سؤال یا ابهامی مواجه شدند، می‌توانند از طریق سایت www.pubr-azmoon.com سؤال خود را مطرح یا به آدرس porsesh@azmoon.net ایمیل خود را ارسال کنند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید