مهلت مجدد برای جاماندگان ثبت‌نام آزمون بورد دندانپزشکی

http://www.callforpapers.ir/رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی، گفت: افرادی که موفق به ثبت‌نام در آزمون بورد تخصصی دندانپزشکی نشده‌اند از 22 تیر ماه به مدت 5 روز می‌توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) دکتر غلامرضا حسن‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا اظهارکرد: کلیه افرادی که داوطلب شرکت درآزمون بورد تخصصی دندانپزشکی سال 92 بوده و به هر دلیل موفق به ثبت‌نام غیر حضوری از طریق سایت مرکزسنجش نشده‌اند، می‌توانند در روزهای 22 تا 26 تیر ماه برای ثبت‌نام به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir مراجعه کنند.

وی با تاکید بر اینکه مهلت داده شده به هیچ وجه تمدید نمی‌شود، افزود: کارت حضور در جلسه تنها برای افرادی که از طریق سایت این مرکز ثبت کرده‌اند، صادر می‌شود، البته ثبت‌نام حضوری با مراجعه به دانشگاه‌ها و ارائه مدارک لازم به صورت همزمان نیز در زمان‌های مقرر نیز الزامی است.

حسن زاده تصریح کرد: بیست و نهمین دوره امتحان بورد تخصصی رشته‌های دندانپزشکی در روز دوشنبه چهارم شهریور ماه 92 آزمون کتبی برگزار و در روزهای سه شنبه و چهارشنبه و پنجشنبه پنجم تا هفتم شهریور ماه آزمون شفاهی برگزار خواهد شد.

وی افزود: کلیه داوطلبان واجد شرایط که دوره دستیاری را طبق مقررات (کلیه واحدها و پایان‌نامه) به پایان رسانده‌اند، می توانند در این آزمون شرکت کنند.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید