مهلت ویرایش انتخاب محل و اعتراض به سوالات آزمون ارشد علوم‌پزشکی 92

http://www.callforpapers.ir/رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از مهلت ویرایش انتخاب محل تحصیل آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم‌پزشکی تا روز چهارشنبه 22 خرداد ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) غلامرضا حسن زاده در گفت‌وگو با ایسنا ضمن اشاره به تغییر در ظرفیت برخی از رشته محل‌های آزمون ارشد علوم پزشکی 92، گفت: بر این اساس داوطلبان می‌توانند تا روز چهارشنبه 22 خرداد ماه 92 نسبت به تصحیح و ویرایش انتخاب محل خود اقدام کنند.

وی ادامه داد: در برخی از رشته‌ها تغییراتی در محل و ظرفیت پذیرش به وجود آمده است، بنابراین داوطلبان باید دقت لازم را در تصحیح انتخاب‌های خود داشته باشند.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی افزود: داوطلبان رشته تاریخ علوم پزشکی باید دقت داشته باشند در صورت عدم ثبت انتخاب محل، مراتب به منزله انصراف محسوب شده و از روند سنجش حذف خواهند شد.

وی با بیان اینکه در رشته‌هایی که دانشجو به صورت مشترک در هر دو دانشگاه پذیرش می‌شود، فرد پذیرفته شده دانشجوی دانشگاه مبدا(اول) خواهد بود، خاطرنشان کرد: رشته‌های مربوط به دانشگاه آزاد تابع قوانین و مقررات دانشگاه مربوطه هستند و داوطلبان جهت کسب اطلاعات باید به آن دانشگاه مراجعه کنند.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به انتشار کلید اولیه سوالات کلیه رشته‌ها، گفت: در صورتی که نسبت به هر یک از سوالات بر اساس کلید اعلام شده اعتراضی وجود داشته باشد، داوطلب می‌تواند درخواست خود را حداکثر 25 خرداد ماه بر اساس فرم اعلام شده فقط به صورت اینترنتی ارسال کنند.

آزمون کارشناسی ارشد سال 92 رشته‌های گروه پزشکی در 9 و 10 خرداد ماه با رقابت 71 هزار داوطلب در 30 شهر و 31 حوزه امتحانی برگزار شد.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید