اعلام زمان نتایج اولیه و انتخاب رشته آزمون ارشد 92

http://www.callforpapers.ir/مشاور عالی سازمان سنجش کشور از اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد در 22 اردیبهشت ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 92 به صورت کارنامه تنظیم و کارنامه مذکور در روز یکشنبه 22 اردیبهشت 92 بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی از روز شنبه 21 اردیبهشت 92 بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

توکلی با اشاره به امکان انتخاب 100 رشته محل، اظهارکرد: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می‌توانند، ضمن مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و اطلاعیه‌های منتشره این سازمان در این رابطه حداکثر 100 کد رشته محل را از میان کد رشته‌ محل‌های امتحانی مجاز و یا کدرشته‌های امتحانی مجاز انتخاب و کدرشته محل‌های انتخابی را به ترتیب اولویت علاقه مرتب کرده و طی روزهای 24 تا 28 اردیبشهت ماه نسبت به ثبت کد رشته‌ محل‌های انتخابی به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته الکترونیکی اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش افزود: فهرست پذیرفته‌شدگان نهایی این آزمون در هفته اول شهریور 92 از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می‌شود تا پذیرفته شدگان مذکور بر اساس برنامه زمانی مربوطه در رشته و دانشگاه محل قبولی ثبت‌نام کنند.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید