برگزاری آزمون ارشد علوم پزشکی در خرداد ماه

http://www.callforpapers.ir/رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی در روزهای نهم و دهم خرداد ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) دکتر غلامرضا حسن‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا ضمن اشاره به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی در روزهای نهم و دههم خرداد ماه در 30 شهر و 31 حوزه امتحانی، گفت: این آزمون در 62 رشته برگزار می‌شود که از این تعداد، هشت رشته جدید به رشته‌های آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی اضافه شده است.

وی با بیان اینکه 71 هزار داوطلب برای شرکت در این دوره از آزمون ثبت‌نام کرده‌اند، اظهارکرد: از این تعداد، 51 هزار نفر داوطلب زن و مابقی مرد در این آزمون شرکت می‌کنند.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به برگزاری آزمون در 31 حوزه امتحانی، گفت: برای آزمون امسال پنج حوزه امتحانی جدید در شهرهای شهرکرد، یاسوج، سمنان، بوشهر و اراک به حوزه‌های امتحانی اضافه شده است.

حسن‌زاده در خصوص نحوه توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی، گفت: کارت ورود به جلسه آزمون از هشتم خرداد ماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir توزیع می‌شود.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید