نمایش پایان‌نامه‌های برتر مطبوعاتی در نمایشگاه نشریات تخصصی

http://www.callforpapers.irبیش از 50 پایان‌نامه برتر دوره‌های آموزش عالی با محوریت موضوع رسانه در قالب غرفه پایان‌نامه‌های مطبوعاتی ایران در اولین نمایشگاه نشریات تخصصی به نمایش در می‌آید.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) بر همین اساس دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها در معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از میان 770 پایان‌نامه موجود در کتابخانه این مرکز 50 پایان‌نامه برتر مرتبط با رسانه‌ها را جهت استفاده دانشجویان این رشته در نمایشگاه نشریات تخصصی به نمایش خواهد گذاشت.

در میان این آثار، پایان‌نامه‌های برخی از سرآمدان و بزرگان حوزه رسانه امروز کشور نیز به چشم می‌خورد که در جای خود قابل تامل است.

بنا بر این گزارش، 20 جلد از این پایان‌نامه‌ها مربوط به موضوع رسانه‌های گروهی 22 جلد درخصوص مطبوعات به نمایش درمی‌آید. همچنین در رشته‌های خبرنگاری و روزنامه‌نگاری نیز 10 پایان‌نامه در دسترس بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.

اولین نمایشگاه نشریات تخصصی از 14 اسفندماه به مدت یک هفته در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان (سالن حجاب) برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید