فردا، آخرین مهلت ثبت‌نام کنکور/ ارسال پیامک هشداری به کنکوری‌ها

http://www.callforpapers.irمشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به پایان مهلت ثبت‌نام مجدد کنکور 92 تا فردا گفت: تا کنون 40 هزار و 100 نفر نسبت به ثبت نام اقدام کرده‌اند.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن بیان اینکه مهلت ثبت نام در رشته‌های با آزمون کنکور 92 ساعت 24 فردا پایان می‌یابد، اظهار کرد: داوطلبان علاقمند به شرکت در رشته محل‌های دانشگاه آزاد باید در فرصت باقی مانده برای ثبت‌نام در کنکور 92 به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

وی با اشاره به دیپلمه‌های مشمول سوابق تحصیلی در کنکور 92 گفت: این دسته از داوطلبان که به دلیل نداشتن سوابق تحصیلی موفق به انجام ثبت نام در مرحله اول نبوده‌اند باید در این مهلت نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

وی با بیان اینکه در مرحله اول ثبت نام کنکور، 975 هزار نفر ثبت نام کرده‌اند تصریح کرد: همچنین این دسته از داوطلبان می‌توانند برای اصلاح اطلاعات ثبت‌نامی خود به سایت سازمان سنجش تا ساعت 24 فردا سوم اسفند ماه مراجعه کنند.

توکلی با اشاره به داوطلبانی که بدون توجه به نوع مدرک فارغ التحصیلی در یکی از گروه‌های آزمایشی ثبت نام کردند، گفت: ثبت نام در گروه آزمایشی که با مدرک فارغ التحصیلی آنان تجانس ندارد هیچ مشکلی ایجاد نمی‌کند ولی با این وجود برای تاییدیه مجدد داوطلبان در صورتی که این عدم تجانس وجود داشته باشد به داوطلبان پیامک ارسال می‌شود. چرا که در آزمون دوره گذشته تعدادی از داوطلبان اشتباها گروه آزمایشی متفاوت با مدرک فارغ التحصیلی خود را انتخاب کرده بودند.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید