آزمون آزمایشی مجازی ویژه داوطلبان چهارمین المپیاد نانو برگزار می‌شود

آزمون آزمایشی «آمادگی چهارمین المپیاد نانو» بصورت مجازی در روزهای 25 و 26 بهمن‌ماه امسال، از طریق پایگاه اینترنتی آموزش نانو برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) ستاد نانو در نظر دارد برای افزایش سطح آمادگی داوطلبان چهارمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو، آزمون آزمایشی «آمادگی چهارمین المپیاد نانو» را بصورت مجازی از طریق پایگاه اینترنتی آموزش نانو به نشانی irannano.org/edu/ برگزار کند.

از جمله اهداف برگزاری این آزمون آزمایشی غیرحضوری ویژه داوطلبان المپیاد نانو، می‌توان به امکان شرکت همه افراد از سراسر کشور در آزمون، سنجش آمادگی داوطلبان توسط خود آنها برای شرکت در المپیاد نانو و آشنایی با نحوه طرح سؤالات اشاره کرد. نتایج این آزمون تأثیری بر نتایج چهارمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو نخواهد داشت.

آزمون آزمایشی «آمادگی چهارمین المپیاد نانو» از ساعت 12 ظهر روز 25 بهمن‌ماه تا ساعت 12 ظهر روز 26 بهمن‌ماه به مدت 24 ساعت، بر روی پایگاه اینترنتی آموزش فناوری نانو در دسترس قرار خواهد داشت. دانش‌آموزان فرصت دارند در این مدت با استفاده از کد ملی خود به بخش برگزاری آزمون پایگاه اینترنتی آموزش مراجعه و در آزمون شرکت کنند.

بر اساس اعلام ستاد نانو، کارنامه شرکت‌کنندگان در آزمون آزمایشی، از ساعت 14 روز پنجشنبه 26 بهمن ماه از طریق پایگاه اینترنتی آموزش نانو قابل مشاهده خواهد بود. همچنین متن کامل سؤالات به همراه پاسخنامه تشریحی آن از همان ساعت بر روی پایگاه اینترنتی باشگاه دانش‌آموزی فناوری نانو به نشانی www.nanoclub.ir در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

بر اساس آیین‌نامه ارزیابی نهادهای ترویجی، حضور داوطلبان ثبت نام شده در المپیاد توسط هر نهاد در آزمون‌های آزمایشی، بر امتیازدهی عملکرد آن نهاد، تاثیر خواهد داشت.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید