سیمپوزیا، بانک اطلاعاتی گردهمایی های ایران راه اندازی شد

http://www.callforpapers.irپایگاه سیمپوزیا (www.Symposia.ir) با نام بانک اطلاعاتی گردهمایی های ایران به منظور دسترسی سریع کاربران به فراخوانها و آرشیو اطلاع رسانی گردهمایی های کشور، راه اندازی گردید.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) کنفرانسها و اطلاعات نمایش داده شده در این پایگاه، در واقع اطلاعات برگرفته شده از تقویم کنفرانسهای کشور است که به صورت جداگانه و مستقل در این سایت به نمایش در می آید تا افرادی که به منظور جستجوی کنفرانس جهت ارائه مقاله و یا حضور در آن هستند، بتوانند به راحتی از خدمات آن استفاده نمایند. در این پایگاه امکان عضویت در خبرنامه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور که به صورت هفتگی ارسال می شود نیز فراهم می باشد.

واژه Symposia یک واژه انگلیسی و جمع کلمه Symposium به معنی کنگره و همایش می باشد.

افزوده شدن و ویرایش اطلاعات این سایت، از طریق پایگاه سیویلیکا انجام می پذیرد و با به روز رسانی تقویم سیویلیکا، این سایت نیز به روز رسانی می شود. جهت ثبت کنفرانس خود در این مجموعه، می توانید از طریق صفحه ثبت کنفرانس جدید اقدام نموده و یا مستقیما با دفتر انتشارات بوم سازه (مجموعه سیویلیکا) با شماره تلفنهای 02188008044 و 02188335451 تماس حاصل فرمایید.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید