جزییات پذیرش آزمون دانشجوی دکتری در دانشگاه معارف اسلامی

دانشگاه معارف اسلامی در مقطع دکتری مدرسی معارف اسلامی برای نیم سال اول سال تحصیلی 92 دانشجو پذیرش می‌کند.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) دانشگاه معارف اسلامی وابسته به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها به منظور ارتقاء سطح کیفی مدرسان گروه‌های معارف اسلامی دانشگاه‌های سراسر کشور از طریق آزمون اختصاصی در مقطع دکتری مدرسی معارف اسلامی در گرایش‌های پنج گانه “مبانی نظری اسلام”، “اخلاق اسلامی” ،”انقلاب اسلامی” ،”تاریخ و تمدن اسلامی” و “قرآن و متون اسلامی” دانشجو می‌پذیرد.

برپایه این گزارش؛ مهلت ثبت‌نام در این آزمون از تاریخ 20 دی تا 10 بهمن ماه است که به یکی از دو روش مراجعه به سایت اینترنتی دانشگاه معارف اسلامی به آدرس www.maaref.ac.ir و دیگری ارسال مدارک و فرم ثبت نام از طریق پست پیشتاز خواهد بود.

شرکت کنندگان دراین آزمون باید مدارکشان را از تاریخ 20 دی تا پایان وقت اداری 10بهمن 91 به آدرس قم ابتدای بلوارامین، بلوار جمهوری اسلامی، نبش کوچه 4، دانشگاه معارف اسلامی، صندوق پستی 61730-37155 با پست پیشتاز ارسال کنند.

براساس این گزارش، کارت ورود به جلسه آزمون روزهای 28 و 29 فروردین 92 توزیع خواهد شد و تاریخ برگزاری آزمون روز جمعه 30فروردین 92خواهد بود و محل برگزاری آزمون در شهر قم خواهد بود که آدرس دقیق آن در روز توزیع کارت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن _7734328_0251 داخلی 145 واحد برگزاری آزمون ها تماس بگیرند و یا به سایت اینترنتی www.maaref.ac.ir مراجعه کنند.

 

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید