حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویی برای بهره‌گیری از ظرفیتهای علمی

http://www.callforpapers.irشرکت خدمات انفورماتیک با تصویب دستورالعمل حمایت از پایان‌نامه‌ها اعلام کرد که در راستای بهر‌ه‌گیری از ظرفیتهای علمی دانشگاهی از پایان‌نامه‌های دانشجویی حمایت می‌کند.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) شرکت خدمات انفورماتیک با تصویب دستورالعمل حمایت از پایان‌نامه‌ها، اعلام کرد: در راستای رسیدن به اهداف توسعه‌ای و برای بهره‌گیری از توان بالقوه دانشگاهها و تشویق دانشجویان داخل و خارج به انجام تحقیقات و پروژه‌های کاربردی مورد نیاز و همسو با اهداف این شرکت، از پایان‌‌نامه‌های دانشگاهی حمایت می‌کند.

مقاطع تحصیلی مشمول این دستورالعمل پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری، کارشناسی رتبه‌های زیر 100 کنکور و کارشناسی افرادی که عضو تیم المپیادهای کشوری می‌شوند.
جدید بودن و مطابقت با اولویت‌ها و نیازهای پژوهشی اعلام شده که در پرتال شرکت به نشانی www.isc.co.ir در دسترس است باید در انتخاب محورهای پژوهشی مورد حمایت پایان نامه‌ها مد نظر قرار گیرد و پایان‌نامه مذکور نباید از حمایت‌های سایر سازمان‌ها، نهادهای دولتی و خصوصی برخوردار باشد.

 سقف حمایت مالی از پایان‌نامه‌های مقاطع مختلف در ابتدای هر سال تحصیلی توسط کمیته آموزش شرکت خدمات انفورماتیک (فعال در حوزه بانکداری الکترونیک و اتوماسیون بانکی) تعیین می‌ شود و علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی الکترونیکی www.isc.co.ir مراجعه کنند.

 

 

 

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید