برگزاری یازدهمین هم‌اندیشی نهادهای مروج فناوری نانو در دانشگاه صنعتی شریف

یازدهمین هم‌اندیشی نهادهای ترویجی نانو با محوریت سومین مسابقه ملی فناوری نانو، نهم آذرماه امسال به میزبانی انجمن علمی دانشجویی فناوری نانوی دانشگاه شریف برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) دوره‌های هم‌اندیشی فناوری نانو با هدف آشنایی رابط‌ های نهادهای ترویجی با اهداف و آئین‌نامه‌های حمایتی ستاد نانو، ایجاد تعامل و هم‌افزایی بین این افراد و کسب ایده‌های نو، سالانه سه تا چهار بار در دانشگاه‌های کشور برگزار می‌شود.

نهادهای ترویجی دانشگاهی و شرکت‌های آموزشی فناوری نانو با حضور در یازدهمین نشست، پیرامون موضوعاتی همچون نحوه برگزاری و اطلاع رسانی سومین مسابقه ملی فناوری نانو و نقش نهادهای ترویجی در برگزاری هرچه بهتر این مسابقه به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.

همچنین در راستای توانمندسازی و افزایش آگاهی نهادهای ترویجی دو کارگاه آموزشی با عناوین «آشنایی با تجهیزات آزمایشگاهی نانو» و «تجاری‌سازی فناوری نانو» در کنار این هم‌اندیشی برگزار شده و به شرکت‌کنندگان گواهی حضور از سوی دانشگاه صنعتی شریف اعطا می‌شود.

بر اساس اعلام دبیرخانه سومین مسابقه ملی فناوری نانو، گروه‌های دانشجویی و شرکت‌های آموزشی می‌توانند برای ثبت اطلاعات خود در بانک اطلاعات نهادهای ترویجی به بخش ترویج در پایگاه اینترنتی ستاد نانو به نشانی http://www.nano.ir/ مراجعه کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی شرکت در این هم‌اندیشی با شماره تلفن 09190424205 تماس گرفته و یا از طریق پست الکترونیکی competition@nano.ir با دبیرخانه سومین مسابقه ملی فناوری نانو مکاتبه کنند.

 

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید