جشنواره فناوري اطلاعات

ثبت نام در چهارمین جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف

ثبت نام در چهارمین جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف آغاز شد.این رویداد به تاریخ ۱۴ تیر ماه و در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.
به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور(callforpapers.ir)، به نقل از روابط عمومی جشنواره، دانشگاه صنعتی شریف با همکاری پژوهشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته و دبیرخانه رویدادهای خاص دانشگاه شریف (ICT Sharif (در حال برگزاری چهارمین جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف (۴ Weekend IT) به تاریخ ۱۴ تیر ماه سال جاری در محل دانشگاه صنعتی شریف و با نگاه تخصصی بر روی مسائل روز دنیای فناوری اطلاعات می باشد. لازم به ذکر است سه دوره پیشین این رویداد با حضور پرشور علاقه مندان به مباحث روز دنیای فناوری اطلاعات و سخنرانان برجسته در در این حوزه و در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.
در این رویدادافراد سرشناس در حوزه فناوری اطلاعات تجربیات خود را در قالب سخنرانی های کوتاه با مخاطبان به اشتراک می گذارند.این رویداد با همکاری و حمایت معنوی، آزمایشگاه یادگیری فناوری اطلاعات دانشگاه شریف (لایتک)، سازمان فناوری اطلاعات ایران،معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ( پارک فناوری پردیس )، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات و مخابراتکشور)، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می شود.
جهت ثبت نام در دوره چهارم و مشاهده فیلم های سخنرانان و مطالعه گزارش برگزاری دوره های گذشته به سایت رسمی جشنوارهمراجعه بفرمایید و یا با دبیرخانه رویداد تماس حاصل فرماید.

http://itweekend.ir

شماره  تماس دبیرخانه:۰۲۱۹۵۱۱۸۱۴۰

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید