جزییات آزمون مبانی مهندسی/ ثبت‌نام تا 10 آبان ادامه دارد

http://www.callforpapers.ir/ثبت‌نام آزمون مبانی مهندسی(FE) از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش آغاز شد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) ثبت‌نام آزمون مبانی مهندسی (FE) مربوط به مرحله اول آزمون مهندسی حرفه‌ای (PE Exam) شروع شده و تا 14یکشنبه 10 آبان ماه 1391 ادامه دارد.

بر این اساس، انجمن‌های مهندسی مادر که در برگزاری این آزمون با سازمان سنجش همکاری دارند، عبارتند از انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران، انجمن مهندسی شیمی ایران، انجمن مهندسی صنایع ایران، انجمن مهندسین عمران ایران، انجمن کامپیوتر ایران، انجمن مهندسین متالورژی ایران،‌انجمن مهندسان مکانیک ایران و انجمن مهندسی معدن ایران.

بر این اساس دانشجویان ترم آخر دوره کارشناسی و دارندگان مدرک کارشناسی یا بالاتر مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی یا وزارت علوم در هر یک از رشته‌های مرتبط می‌توانند در این آزمون ثبت‌نام و شرکت کنند.

امتحانات در یک روز و در نوبت‌های صبح و عصر برگزار می‌شود که به ترتیب عبارتند از نوبت صبح روز جمعه 26 آبان شامل 1: آزمون دروس FE1‌به مدت 240 دقیقه برگزار می‌شود و نوبت عصر روز جمعه 26 آبان آزمون دروس FE2 به مدت 240 دقیقه برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، آزمون صبح FE1‌شامل 120 سوال و هر سوال یک نمره دارد و آزمون بعد از ظهر FE2‌شامل 60 سوال و هر سوال 2 نمره دارد. آزمون FE‌نیازی به سابقه کار ندارد.

 

 

 

 

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید