همایش ملی

فراخوان مقاله همایش ملی مدیریت و کسب و کار الکترونیکی با رویکرد اقتصاد مقاومتی

همایش ملی مدیریت و کسب و کار الکترونیکی با رویکرد اقتصاد مقاومتی در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ تا ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ توسط موسسه آموزش عالی فردوس مشهد و تحت حمایت سیویلیکا در شهر مشهد برگزار می شود.
به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور(callforpapers.ir)، با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.
حوزه های تحت پوشش: مدیریت (عمومی)
برگزار کننده: موسسه آموزش عالی فردوس مشهد
سایر برگزار کنندگان: تحت حمایت سیویلیکا 
شهر برگزاری: مشهد

محورهای کنفرانس:

مدیریت کیفیت ، بهره وری و تعالی سازمانی
مدیریت تولید – فرایند و عملیات
مدیریت رفتار سازمانی و رهبری
مدیریت سیستم‌های هوشمند و معماری سازمانی
مدیریت استراتژیک و رقابت
مدیریت فناوری اطلاعات، تحقیق و توسعه
مدیریت منابع انسانی
مدیریت بازاریابی و ارتباط با مشتریان
مدیریت مالی و حسابدای
مدیریت دانش
مدیریت صنعتی
مدیریت بازرگانی
مدیریت دولتی و سازمانی عمومی
مدیریت جهان گردی
مدیریت کارآفرینی و طرح‌های تجاری
اقتصاد(بین الملل-انرژی-برنامه ریزی)
مدیریت کسب و کار الکترونیکی(بانکداری-سرمایه گذاری-دولت الکترونیک-…)مدیریت فرایند به کارگیری مؤثر و کارآمد منابع انسانی و مادی در راستای برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت و کنترل جهت دستیابی به رسالت‌های سازمانی براساس نظام ارزشی حاکم بر جامعه است. در تعیین اهمیت مدیریت همین نکته کفایت می‌کند که در تعریف آن واژه “فرآیند” اشاره شده است،چرا که آثار و پیامدهای عملکرد مدیریت محدود به یک مقطع زمانی نبوده و آثار آن بلند مدت خواهد بود. به زعم پیتر دراکر مدیران را می‌توان کارآفرینانی دانست که با فرایند خلق ارزش‌های مادی و معنوی از طریق ایجاد انگیزه و تلاش متعهدانه در کارکنان به منظور ایجاد مزایای رقابتی گام‌های اساسی بردارند. از این رو مبحث کارآفرینی و نوآوری‌ در بازاریابی و مدیریت بازار در دنیای رقابتی کنونی بسیار با اهمیت می‌باشد . موسسه آموزش عالی فردوس نیز با توجه به این دیدگاه، رسالت کنفرانس را ترویج مبحث مدیریت در کشور و ایجاد فرصتی برای تبادل اندیشه‌ها و تجارب در این حوزه گسترده و نوین مدیریتی  قرار داده است. لذا این موسسه، در جهت اجرایی کردن ماموریت مذکور اقدام به برگزاری همایش ملی مدیریت و کسب و کار الکترونیکی با رویکرد اقتصاد مقاومتی با مشارکت محققین علوم مدیریت، اقتصاد و فناوری اطلاعات می‌نماید.این همایش با توجه به نقش فعالیت­ها و تولیدات علمی و پژوهشی در پیشبرد همه جانبه کارآفرینی در کسب و کارها و صنایع کشور و الزامات تحقق اقتصاد دانش بنیان طرح ریزی شده است. هدف کنفرانس به اشتراک گذاشتن دانش و تجارب و تبادل ایده­‌ها و اندیشه­‌های دانشگاهیان، سیاستگذاران و دست­ اندرکاران نهادهای اجرایی می­ ­باشد تا از این طریق، انگیزه بیشتر برای درک بهتر مسائل کارآفرینی و کسب­ وکارالکترونیکی  فراهم گردد و راهکارهای عملیاتی و اجرایی به منظور حل چالش­ها در سطوح ملی، منطقه­ ای و جهانی ارائه گردد. این کنفرانس در قالب سخنرانی توسط اساتید کلیدی مشهور در تراز ملی، ارائه مقالات علمی، اجرای کارگاه­های آموزشی تخصصی و برگزاری میزگرد، انجام خواهد شد. مقالات برگزیده همایش نیز در دستور کار انتشار در نشریات علمی  قرار دارد. اکنون فرصت را مغتنم شمرده و از همه دانشمندان، پژوهشگران، کارآفرینان و دانشجویان علاقه­ مند به توسعه کارآفرینی و بهبود کسب و کارالکترونیکی دعوت می­ نماید تا در این کنفرانس مشارکت فعال و موثر داشته باشند.

اهداف کنفرانس به شرح ذیل بیان می‌شود:
۱. بحث و بررسی آخرین دستاوردهای علمی در خصوص  اقتصاد دانش بنیان و مدیریت استراتژیک
۲.  توسعه کارآفرینی و بهبودکسب­ وکار الکترونیکی
۳. تبادل نظر در خصوص روش‌ها وتکنیک‌های پیشرفته مرتبط با کارآفرینی وکسب وکار الکترونیکی
۴. استخراج سیاست ها، راهبردها و راهکارهای اجرایی کارآمد و موثر برای توسعه کارآفرینی و بهبودکسب وکار الکترونیکی
 

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید