پایگاه ولدیکا (Weldica)

آغاز به کار پایگاه ولدیکا (Weldica)

پایگاه ولدیکا (Weldica) شامل مجموعه ای یکپارچه متشکل از سامانه ای مختلف است که با هدف ارائه خدمات موثر در زمینه آموزش آنلاین علوم و فناوری های جوشکاری و سایر روش های اتصال، طراحی و تدوین شده اند. در ادامه به معرفی برخی از این امکانات پرداخته می شود.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور(callforpapers.ir)، پایگاه ولدیکا در حال حاضر در چهار زمینه برگزاری دوره های آنلاین (Online Courses)، همایش های مجازی (Web Seminars)، آزمون های الکترونیک (Electronic Exams) و نیز ارائه مستندات دیجیتال (Digital Documents) فعالیت نموده و نیز دارای بخش هایی جهت اطلاع رسانی مفاهیم و تازه های این صنعت می باشد.

مراحل یادگیری در این پایگاه شامل هفت مرحله است که با عضویت در پایگاه آغاز شده و با ثبت نام در دوره مورد نظر و دریافت مستندات دوره و مطالعه و یادگیری آنها و شرکت در کلاس یا همایش مجازی مربوطه ادامه یافته و در آخر با شرکت در آزمون الکترونیک و درخواست مدرک پایان می یابد. در این میان چناچه کاربر و یا فراگیر نیازمند مستندات دیگری باشد، می تواند آنها را از بخش مستندات دیجیتال و به طور جداگانه تامین نماید.

ذکر این نکته اهمیت دارد که پایگاه ولدیکا در واقع امکانی جهت تکمیل فرایندهای آموزشی اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در عرصه آموزش علوم و فناوری های جوشکاری و سایر روش های اتصال است. به این معنی که این مجموعه خود آموزش های مستقلی ارائه نمی دهد بلکه با فراهم آوردن زیرساخت های مورد نیاز، امکاناتی جهت ارتقای بازه خدمات این اشخاص ارائه می کند تا از این طریق، ضمن بهبود اثربخشی آموزش های ارائه شده به مخاطبان کنونی، با برداشته شدن قید مکان و جغرافیای فعالیت، بر مخاطبان خود بیفزایند.

برای تدوین سامانه ها و راه اندازی این پایگاه فعالیت های فراوانی صورت گرفته که مطالعه آنها در صفحه “تاریخچه” ولدیکا توصیه می شود. امید است که این تلاش مورد پسند و استفاده کاربران، اشخاص و فراگیران قرار گرفته و با نظرات سازنده آنان بهبود یابد.

آدرس سایت: www.Weldica.com

کانال تلگرام: @Weldica

پست الکترونیک: info@Weldica.com

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید