اخبار استارتاپ‏

پنجمین رویداد ارائه استارات آپ ها به سرمایه گذاران در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود

مرکز فن بازار ملی ایران با حمایت پارک فناوری پردیس به منظور جذب سرمایه برای استارتاپ‏های حوزه سلامت و محیط زیست با هدف توسعه زیست بوم نوآوری و استارتاپی کشور پنجمین رویداد استارتاپ دمو   Start-up Demo   را در زمینه سلامت و محیط زیست برگزار خواهد کرد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور(callforpapers.ir)،  این رویداد در شهریور ماه سال جاری در محل دانشگاه صنعتی شریف با حضور سرمایه ‏گذاران تخصصی این حوزه و استارتاپ‌های حوزه سلامت و محیط زیست بعنوان سرمایه پذیران برگزار خواهد شد.

هدف اصلی این رویداد، مواجهه و مذاکره مستقیم و رو در روی صاحبین ایده و استارتاپ­ها با سرمایه­گذاران است که در ۲ بخش عمومی (شامل ارائه استارتاپ­ها) و اختصاصی (جلسات مذاکره سرمایه گذاران و استارتاپ­ها) برگزار می­شود و استارتاپ­ها می­توانند طی آن به جمع زیادی از سرمایه گذاران دسترسی داشته باشند.

سرمایه­گذاران نیز در یک زمان کوتاه، استارتاپ­ها را بررسی کرده و پس از برگزاری جلسات خصوصی و بررسی میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، حجم بازار، میزان فروش و … به ارزیابی آنها پرداخته و برای سرمایه گذاری در آنها اعلام نظر خواهند کرد.

یکی از خلأهای زیست بوم نوآوری و استارتاپی کشور، نبود فرصت ها و بسترهای جذب سرمایه است که رویدادهای استارتاپ دمو تلاش دارد این زمینه را برای شرکت های نوپا و استارتاپ ها برای سرمایه پذیری از یک طرف و برای سرمایه گذاران برای بررسی شرکت های آماده و دارای ظرفیت سرمایه گذاری از سوی دیگر فراهم نماید.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند به سایت اینترنتی مرکز فن بازار ملی ایران به آدرس www.techmart.ir  مراجعه و یا با شماره تلفن ۷۶۲۵۱۲۳۱  و شماره تلفن های ۱۶-۶۶۰۸۳۰۱۵ تماس حاصل نمایند.

فرم ثبت نام و پوستر رویداد از طریق لینک زیر در دسترس می‌باشد:

http://files.techmart.ir/docs/5th.StartupDemo.rar

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید