فراخوان جایزه

فراخوان «جایزه سفر دانشجویان دکتری به کنگره‌های بین‌المللی علوم شناختی»

چهارمین فراخوان جایزه سفر دانشجویان دکتری برای ارائه مقاله در کنگره‌های بین‌المللی توسط ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی منتشر شد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور(callforpapers.irستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی به دانشجویان دوره‌های دکتری تخصصی و رزیدنتی رشته های مرتبط در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، کمک هزینه شرکت در کنگره‌های بین المللی علوم و فناوری های شناختی، اعطا می‌کند.
بر اساس اعلام ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در آذر ماه سال جاری این ستاد قصد برگزاری چهارمین فراخوان جایزه سفر برای دانشجویان دکتری تخصصی (PhD) و تخصص بالینی (رزیدنتی) را دارد.

دانشجویان علاقه‌مند فعال در حوزه‌های مرتبط با علوم و فناوری های شناختی در یکی از دانشگاه ها و موسسات داخلی کشور که حداقل یک پژوهش اصیل در جایگاه مولف اول، در حوزه‌های مرتبط با اولویت های آموزشی و پژوهشی علوم و فناوری های شناختی می‌توانند برای ارائه مقاله در کنگره‌های منتخب ستاد اقدام کنند.
همچنین، برای این منظور دانشجویان متقاضی پس از ثبت نام در سایت ستاد طبق فراخوان اعلام شده با ارائه خلاصه مقاله خود می توانند از فرصت فراهم شده در این زمینه استفاده کنند.

اسامی افراد پذیرفته شده حداکثر یک ماه پس از پایان مهلت ارسال مدارک (۱۵ دی ماه) و بر اساس نظر شورای مشترک آموزش و پژوهش ستاد اعلام می‌شود.

متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر و آیین نامه شرایط این حمایت به سایت ستاد علوم و فناوری‌هی شناختی مراجعه کنید.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید