محقق ایرانی داروی درمان زخم های مزمن ساخت

محقق ایرانی داروی درمان زخم های مزمن ساخت . با استفاده از این دارو سیستم ایمنی بدن تقویت می شود و به این ترتیب زخم های ناشی از بیماری هایی همچون دیابت توسط خود بدن ترمیم می شود.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) ˈخدابردی کلویˈ سازنده این دارو روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار علمی ایرنا اظهار داشت: این دارو با بازگرداندن نیروی از دست رفته، بدن را به وضعیت فیزیولوژیک اولیه باز می گرداند و این به معنای حفظ نیروی جوانی در ابعاد سیستماتیک است.

وی افزود: این دارو کاملا ایرانی است و با استفاده از آن زخم ها در بدن ترمیم می شود.

عضوهیات علمی دانشگاه علوم پزشکی گلستان درمورد نحوه عملکرد این دارو گفت: در بیماری های مزمن مانند دیابت سیستم ایمنی بدن دچار نقص می شود به همین دلیل بدن نمی تواند زخم های ایجاد شده را به خودی خود درمان کند.

کلوی افزود: درصورت بروز زخم در بدن هرفرد سالم ، سیستم ایمنی بدن آن را ترمیم می کند و این در حالی است که بدن افراد سالخورده و یا افراد دچار بیماری دیابت ، قادر به درمان زخم ها نیست از این رو زخم به آهستگی گسترش می یابد به طوری که گاهی زخم در بدن افراد دیابتی منجر به قطع انگشت ها و یا پاهای فرد بیمار می شود .

وی خاطرنشان کرد که این دارو با استفاده از گیاهان دارویی ساخته شده و قادر است سیستم ایمنی بدن را بازسازی کند . این دارو در ایران تولید وثبت پتنت ( ثبت اختراع ) نیز شده است.

 

 

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید