7 مرداد آخرین فرصت دانشجویان غیرانتفاعی برای ثبت درخواست نقل و انتقال

http://www.callforpapers.irبه گفته مدیر کل امور دانشجویان داخل، دانشجویان دانشگاههای غیرانتفاعی در دانشگاه مبدأ تا 7 مردادماه فرصت ارائه درخواستهای انتقال خود را دارند. محمد حسن یوسفی در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر اضافه کرد: دانشجویان دانشگاههای غیردولتی غیرانتفاعی در مبدأ تا 7 مردادماه فرصت دارند که تقاضاهای خود را به ثبت رسانند.

وی ادامه داد: پس از پایان مهلت ثبت نام، بررسی تقاضاها در دانشگاههای مقصد آغاز خواهد شد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) به گفته این مقام مسئول در وزارت علوم، سامانه نقل و انتقال دانشجویان دانشگاههای دولتی از 15 تیرماه برای این دسته از دانشجویان فعال بوده و امکان اعمال نظر متقاضیان تا شنبه آینده وجود دارد.

یوسفی تاکید کرد که تنها دانشجویان دانشگاههای غیرانتفاعی فرصت نام نویسی دارند و سایر دانشجویان هیچ امکانی از جمله ثبت تقاضای جدید یا ویرایش اطلاعاتشان را که پیش از این ارسال کرده بودند، ندارند.

تعداد 31 هزار و 526 دانشجوی دانشگاههای دولتی، غیردولتی و آموزشکده های فنی و حرفه ای در سامانه نقل و انتقال تا 15 تیرماه فرصت ارسال تقاضای میهمانی و نقل و انتقال داشتند.

از این تعداد 18 هزار و 113 دانشجو از دانشگاههای دولتی، 7 هزار و 943 دانشجو از دانشگاههای غیردولتی غیرانتفاعی و 5 هزار و 470 دانشجو از آموزشکده های فنی و حرفه ای بودند.

 

 

 

 

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید