سمينار آموزشی مديريت استرس در محيط كار کار ویژه شرکتهای پیمانکاری و مشاوره ای

www.BanaNews.irسمينار آموزشی مديريت استرس در محيط كار در تاریخ 12 مرداد سالجاری در محل دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.

استرس در محيط های كاري‌ خصوصا شرکتها و سازمانهای پروژه محور همچون شرکتهای پیمانکاری و مهندسی مشاور که دارای اهداف، الزامات و محدودیتهای پروژه ای متعددی می باشند، اثرات مخربی را برجای گذاشته و موجب کاهش بهره وری و افزایش خطاها خواهد شد. در صورت شناسایی عوامل استرس‌زا در محيط كار و تعیین راهکارهای مقابله و اجرای آنها می توان استرس را مدیریت کرد.

در شركتهاي پيشرو و موفق در سراسر دنیا، آموزش مديريت استرس به مدیران و کارکنان جزو آموزشهای کلیدی محسوب می گردد و دارای دستاوردهای مثبت سازمانی می باشد. در این راستا سمینار نیم روزه ای ویژه مدیران و کارکنان شرکتها و سازمانها در صبح روز پنجشنبه مورخ 12 /5/ 91 در محل دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) مدرس این سمینار آموزشی سركار خانم دكتر صالح‌پور متخصص طب کار و بیماری های شغلی – دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، برگزاركننده دوره‌ها و سمينارهاي آموزشي متعدد و ارائه دهنده خدمات مشاوره به شرکتها و سازمانها می باشند و سرفصلهای زیر را ارائه خواهند:

 تعریف استرس و استرس شغلی و تشريح آثار آن

 ارائه و تشريح مدلهای ایجاد استرس

 شاخصهای فردی و سازمانی استرس

 عوامل ایجاد استرس در محيط‌هاي كاري

 روشهای مدیریت، كنترل و كاهش استرس در محيط‌هاي كاري

براي کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس سایت www.iran-jam.ir مراجعه یا با دپارتمان آموزش جامعه متخصصان به شماره های 66468496-66495381-88262656-021 تماس حاصل فرماييد.

 

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید