پذیرش دانشجوی ارشد اقتصاد اسلامی و بانکداری اسلامی در دانشگاه قم

http://www.callforpapers.ir/رئیس دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه قم گفت: دانشگاه قم در رشته‌های اقتصاد اسلامی و بانکداری اسلامی در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می‌پذیرد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور ؛ دکتر رستمی با اعلام این مطلب اظهار داشت: با توجه به ظرفیت هایی که دانشگاه قم دارد تلاش کردیم تا رشته های اقتصاد اسلامی و بانکداری اسلامی را در این دانشگاه دایر کنیم.

وی با بیان اینکه تلاش های زیادی صورت گرفت تا مجوز پذیرش دانشجو در این رشته ها اخذ گردد گفت: بالاخره بعد از اخد مجوز از مهرماه امسال در رشته های فوق دانشجو پذیرفته می شود.

رییس دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه قم بیان داشت: ثبت نام در این رشته ها امسال از طریق سازمان سنجش اعلام شده و دانشجویان طبق ضوابط مشخص شده می توانند نسبت به انتخاب این رشته ها اقدام نمایند.

وی در ادامه با اشاره به ارتباط موثر دانشگاه قم با مراکز علمی و حوزوی و ظرفیت های این دانشگاه به خصوص در مباحث علوم اسلامی ابراز داشت: راه اندازی رشته هایی مانند اقتصاد اسلامی و بانکداری اسلامی در این دانشگاه، می تواند نقش مهمی در تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و بومی سازی علوم انسانی باشد.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید