آخرین مهلت ارسال مقاله به کنگره دوره‌ای انجمن پیوند اعضای ایران

http://www.callforpapers.ir/کنگره دوره‌ای انجمن پیوند اعضای ایران (Transplantation and Implantation) آبان ماه امسال به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور ؛ دکتر محسن علی اکبریان، دبیر اجرایی کنگره دوره‌ای انجمن پیوند اعضای ایران با اعلام این خبر افزود: این کنگره با هدف تبادل آخرین اطلاعات در زمینه پیوند با همکاری جامعه جراحان خراسان و امسال، 26 تا 29 آبان امسال در مشهد برگزار می شود.

وی اظهار کرد: این کنگره در محورهای پیوند کبد، پیوند کلیه، پیوند قلب و ریه، پیوند مغز استخوان و سلول‌های بنیادی، پیوند پانکراس و روده، پیوند پوست و بافت، داروها و عفونت‌ها در پیوند، اخلاق پزشکی و پزشکی قانونی در پیوند، بازسازی‌ها و کاشت برگزار می‌شود.

اکبریان با اشاره به اینکه در این کنگره سخنرانان برجسته از داخل و خارج از کشور حضور خواهند داشت، خاطر نشان کرد: رشته‌های مختلف جراحی، داخلی، اطفال، بیهوشی، عفونی، ایمونولوژی، پاتولوژی، رادیولوژی و رشته‌های پیراپزشکی در این کنگره حضور فعال خواهند داشت.

بر اساس اعلام دبیرخانه کنگره، علاقه‌مندان تا پایان شهریور ماه امسال فرصت دارند چکیده مقالات خود را در محورهای اعلام شده ارسال کنند، همچنین می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت http://icti2015.ir/ مراجعه و یا چکیده مقالات خود را به رایانامه Icti1394@gmail.com یا Info@icti2015.ir ارسال کنند.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید