استارت آپ ویکند دانشگاه صنعتی امیرکبیر آغاز به کار کرد

http://www.callforpapers.irاستارت آپ ویکند دانشگاه صنعتی امیرکبیر عصر چهارشنبه با حضور 90 ایده پرداز آغاز به کار کرد که این رویداد ایده محور تا 22 اسفندماه ادامه دارد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور؛ امیر نورالدینی، دبیر اجرایی استارت آپ ویکند دانشگاه صنعتی امیرکبیر در این خصوص افزود: در این رویداد افراد شرکت کننده ایده های خود را ارائه می کنند و پس از آن ایده ها به رای گذاشته می شود و ایده هایی که بیشترین رای را کسب کنند می توانند در این رویداد باقی بمانند.

وی خاطرنشان کرد: ایده های برگزیده که روند داوری اولیه این رویداد را طی کرده اند تبدیل به تیم های مختلف شوند و اعضای تیم باید طی 54 ساعت ایده های خود را تکمیل کرده و برای داوران ارائه کنند.

دبیر اجرایی استارت آپ ویکند دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: پس از 54 ساعت با داوری نهایی تعداد 9 ایده در این رویداد برگزیده خواهند شد.

نورالدینی تصریح کرد: این دوره از استارت آپ ویکند دانشگاه صنعتی امیرکبیر به همت دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر این دانشگاه در زمینه موضوعات فناوری اطلاعات و تکنولوژی برگزار می شود.

وی تاکید کرد: همزمان با یازدهمین دوره برگزاری استارت آپ ویکند تهران، دانشگاه صنعتی امیرکبیر و تعدادی از دیگر دانشگاه های کشور اقدام به برگزاری این رویداد کرده اند.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید