ارائه فرصت مطالعاتی به دانشجویان برتر دوره دکترای تخصصی

http://www.callforpapers.irستاد راهبری توسعه علوم و فناوری‌های شناختی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد حداکثر 30 فرصت مطالعاتی یک ساله به دانشجویان برتر دوره دکتری تخصصی یا دستیاری تخصصی پزشکی اعطاء کند.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور ؛ دکتر سیامک زارعی قنواتی مدیر روابط دانشگاهی امور بین‌الملل معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: این حمایت شامل دانشجویانی خواهد شد که رساله خود را در راستای اولویت‌های توسعه علوم و فناوری‌های شناختی کشور (معرفی شده در وب سایت ستاد) تعریف کنند و در این راستا ستاد راهبری توسعه علوم و فناوری‌های شناختی نیز هزینه های سفر و اقامت دانشجویان را برای تکمیل تحقیقات در یکی از مرکز تحقیقاتی برتر جهان تامین خواهد کرد.

قنواتی خاطرنشان کرد: دانشجویان دکترای تخصصی و دستیاران تخصصی برای استفاده از این طرح می توانند تا پایان بهمن ماه، پروپوزال مصوب یا پیش نویس آن را به همراه رزومه علمی خود و استاد راهنما برای بررسی در کمیته مشترک آموزشی و پژوهشی به رایانامه ستاد به نشانی Education@cogc.ir با عنوان “پروپوزال فرصتهای مطالعاتی دانشجویان دکتری” ارسال کنند.

وی تصریح کرد: در صورت تصویب طرح تحقیق اولیه در هیأت داوری ستاد، زمانی در اختیار دانشجو قرار خواهد گرفت که طرح تحقیق وی به تصویب گروه آموزش مربوطه رسیده، مورد تایید استاد میزبان (خارجی) قرار گرفته و با امضاء ریاست دانشگاه و یا معاونت آموزشی رسماً به ستاد ارائه شود.

گفتنی است، در این مرحله ضرورتی به تایید استاد راهنما یا مشاور خارجی نیست و فرصت لازم به دانشجویان منتخب برای ارتباط با اساتید خارجی و نهایی کردن طرح تحقیق داده خواهد شد.

همچنین ستاد آمادگی دارد در مورد فرصتهای مطالعاتی موجود در دانشگاه‌های برتر دنیا در حوزه‌ علوم و فناوری‌های شناختی، مشاوره‌های تخصصی لازم را به اساتید و دانشجویانی که طرح تحقیق آنها به تصویب رسیده باشد، ارائه نماید.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 7 – 88194956 021 تماس حاصل نمایند.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید