پیش ثبت‌نام ترم تابستان انستیتو ملی بازی‌سازی آغاز شد

 

 

انستیتوی ملی بازی‌سازی بنیاد ملی بازی های رایانه ای برای تربیت نیروی انسانی متخصص در صنعت بازی‌سازی کشور، در ترم تابستان متقاضی جدید می‌پذیرد.
به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) در این ترم که از 17 تیرماه سال جاری آغاز می شود، 2 درس عمومی که گذراندن آن برای تمامی دانش‌پژوهان رشته‌های پنج‌گانه الزامی است و نیز دروس مقدماتی رشته‌های تخصصی ارائه می‌ شود.

پذیرفته‌شدگان با سپری کردن ترم اول، در یکی از رشته‌های تخصصی برنامه‌نویسی بازی‌های رایانه‌ای با استفاده از موتورهای آماده، اصول هنر دوبعدی در بازی‌های رایانه‌ای، اصول هنر سه‌بعدی در بازی‌های رایانه‌ای، طراحی بازی، برنامه‌نویسی موتور بازی‌های رایانه ای به ادامه تحصیل خواهند پرداخت.

همچنین تابستان 91 سومین ترم پذیرفته شدگان سال گذشته است که هم اکنون در حال تحصیل در رشته‌های تخصصی انتخابی خود هستند.

جلسات مشاوره، بازی گروهی و تحلیل‌های خاص و تشکیل و حمایت از گروه‌های بازی‌ساز مستقل از فعالیت‌های دیگر انستیتو ملی بازی‌سازی است که در ترم تابستان ادامه خواهد داشت.

براین اساس، این انستیتو با توجه به محدودیت ظرفیت در سال تنها یک بار و با مصاحبه، ورودی جدید می پذیرد که انتخاب واحد ترم تابستان یازدهم تا چهاردهم تیرماه انجام می شود و شروع کلاسها نیز از هفدهم تیرماه خواهد بود.

علاقه‌مندان می توانند جهت پیش ثبت‌نام و تشکیل پرونده به انستیتو ملی بازی‌سازی به آدرس میدان هفت تیر، خیابان بهار شیراز، خیابان سلیمان خاطر، پلاک 98 مراجعه کرده یا با شماره تلفن 88305904 تماس حاصل نمایند.

info@irancgi.com

www.irangdi.com

 

 

 

 

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید