آخرین مهلت ثبت‌نام در کنفرانس «زئولیت ایران»

http://www.callforpapers.irدومین کنفرانس ملی «زئولیت ایران»، 29 و 30 بهمن ماه امسال به میزبانی دانشکده شیمی دانشگاه علم و صنعت ایران و با هدف تعامل بین پژوهشگران و دانشمندان این حوزه علمی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور ، این کنفرانس ملی در محورهای نانو زئولیت‌ها، کاتالیزگر، جذب سطحی و غربال مولکولی، تعویض یون، شیمی میزبان و مهمان، مواد نانو متخلخل، چارچوب­‌های فلزی – آلی، محیط زیست و زئولیت‌های طبیعی برپا می‌شود و هدف از برگزاری آن، معرفی پیشرفت‌ها و دستاوردهای پژوهشی در حوزه زئولیت و تقویت همکاری متخصصان داخلی در زمینه این علم است.

بر اساس اعلام دبیرخانه همایش، در این گردهمایی در نظر است بین استادان، پژوهشگران، صنعتگران، دانشجویان ارشد و دکتری و سایر علاقه‌مندان در شاخه زئولیت نوعی تعامل و تبادل نظر صورت گیرد و امید است این افراد بتوانند در حوزه تخصصی خود، اطلاعات و تجارب ارزنده­ای به دست آورند.

آخرین مهلت ثبت نام برای شرکت در این کنفرانس علمی، 25 بهمن ماه اعلام شده است.

علاقه‌مندان برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ثبت نام در دومین کنفرانس ملی زئولیت ایران می‌توانند به وبگاه کنفرانس به نشانی http://2inzc2015.iust.ac.ir مراجعه کنند.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید