ثبت‌نام دوره‌های کاردانی مهارتی از فردا/آمار ثبت نام کنندگان آزمون دکترا

http://www.callforpapers.irمشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت:‌ ثبت نام برای شرکت و پذیرش دوره‌های کاردانی فنی و دوره‌های کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی بهمن ماه 93 و دانشگاه جامع علمی کاربردی از فردا (دوشنبه اول دیماه) آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور ؛ حسین توکلی در گفت و گو با ایسنا افزود: ثبت نام برای شرکت و پذیرش در این دوره‌ها منحصرا از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org صورت گرفته و تا روز دوشنبه 8 دی ماه ادامه دارد.

وی تاکید کرد:‌ کلیه داوطلبان متقاضی ضرورت دارد در مهلت تعیین شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما که هم اکنون روی سایت سازمان سنجش قرار دارد و فراهم نمودن مدارک مورد نیاز نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور در مورد نحوه پرداخت هزینه شرکت در این آزمون توضیح داد: با توجه به اینکه هزینه به صورت اینترنتی پرداخت می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است با پرداخت 106 هزار ریال (10 هزار و 600 تومان) نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

 

حسین توکلی در مورد ظرفیت پذیرش اظهار کرد: ظرفیت پذیرش دوره‌های کاردانی فنی و دوره‌های کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی جمعا 243 هزار و 990 نفر است که این ظرفیت به ترتیب در گروه صنعت 95 هزار و 75 نفر،‌گروه کشاورزی 22 هزار و 870 نفر، گروه مدیریت و خدمات اجتماعی 89 هزار و 530 نفر، گروه فرهنگ و هنر 36 هزار و 515 نفر است.

وی ادامه داد: پذیرش در دوره‌های کاردانی فنی و دوره‌های کاردانی حرفه‌ای برای 31 استان، 215 شهرستان، 908 مرکز آموزشی، 347 رشته صورت می‌گیرد.

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان درمورد آمار ثبت‌نام کنندگان در آزمون ورودی دکترا نیمه متمرکز 94 گفت: مهلت ثبت‌نام در این آزمون روز چهارشنبه (26 آذرماه) به پایان رسید و بر اساس آمار اولیه گزارش شده 201 هزار و 227 داوطلب در این آزمون ثبت نام کرده‌اند.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید