حمایت از مجلات و نشریات علمی دانشجویی پیام نور اردبیل

http://www.callforpapers.irرئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل گفت : یکی از مهم ترین کارهای ما افرایش بودجه ی علمی و فرهنگی دانشگاه پیام نوراست .

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور ؛ مهرداد محرم زاده رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل در نشست با مسئولین و کانون انجمن علمی استان با اشاره به اینکه از ابتدای فعالیت ام در دانشگاه یکی از مهمترین اهداف افزایش بودجه فرهنگی دانشگاه است، افزود: تقریبا موافقت ها انجام شده وبه محض رسیدن بودجه در ختیار امور فرهنگی و علمی قرار خواهد گرفت تا فعالیت های فرهنگی این دانشگاه بیش از گذشته وبه نحو احسن انجام شود.

وی هدف اصلی خود را در دانشگاه پیشرفت روز افزون دانشجویان دانشگاه پیام نور در تمامی عرصه های علمی فرهنگی هنری و پژوهشی دانست وگفت: در این راستا تمامی امکانات را در اختیار دانشجویان قرار خواهیم داد تا در عرصه های مختلف از سایر دانشگاه ها عقب نمانند.

رئیس دانشگاه پیام نور اردبیل با یادآوری اینکه دانشجویان باید بتوانند باشرکت در جشنواره های مختلف والمپیاد های کشوری مدارج بالاتری کسب کنند، خاطرنشان کرد: انتشار مقالات ،نشریات، مجلات علمی مختلف هم می تواند در کسب درجات مختلف علمی به دانشجویان کمک کند وما هم حمایت همه جانبه خود را از این دانشجویان به عمل خواهیم آورد.

 

محرم زاده از راه اندازی کارگاه اخترشناسی با تلسکوپ های حره ای خبر داد وافزود: برای فع مشکلات دانشجویان از بابت فضای مناسب علمی ساختمان جدید آمورشی تا اردیبهشت سال 94 و مزین به نام شهید دانشجو مهدی مرادی به بهره برداری خواهد رسید .

وی گف: طبق قولی که به تشکل های دانشگاه داده شده است در آینده ی نه چندان دور تعدادی از اعضای فعال کانون ها را با نظارت نمایندگان تشکل ها به سفر علمی فرهنگی می فرستیم.

همچنین محسن ملکی رئیس انجمن علمی دانشگاه پیام نور هم گزارشی از عملکرد انجمن علمی ارائه کرد و افزود : از 92 برنامه ثبت شده در دانشگاه 36 برنامه برای انجمن علمی دانشگاه می باشد که تلاشمان براین بود تا برنامه ها با کیفت بالا و در شأن ودانشجویان برگزار کنیم .

وی افزود: سال گذشته برای اولین بار مسابقه سازه دربین دانشجویان برگزار کردیم که به امید خدا در بهمن ماه امسال هم تلاش می کنیم مسابقه سازه ماکارونی با کیفت هرچه بهتر برگزار کنیم .

وی اضافه کرد: امیدواریم در آینده نزدیک با ایجاد امکانات نرم افزاری و سخت افزاری شاهد ایجاد محیط پویای علمی باشیم و با دانشجویانی تحویل جامعه دهیم که در پیشرفت کشور گام های موثر باشیم .

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید