ثبت نام دهمین جشنواره پروژه دانش آموزی تبیان آغاز شد

http://www.callforpapers.irثبت نام برای حضور در دهمین جشنواره پروژه‌های دانش آموزی تبیان آغاز شد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور ؛ در دهمین جشنواره دانش آموزان سراسر کشور می توانند در رشته های مختلف در 3 بخش غرفه های نمایشگاهی، سمینارهای علمی و مسابقات از طریق سایت تبیان www.tebyan.com شرکت کنند.

در بخش مسابقات گرایش‌هایی همچون هوافضا، رباتیک، سازه های ماکارونی، آزمایشات ابداعی میکروبیولوژی، ماشین های کمیکار و… و. برگزار خواهد شد. همچنین در بخش سمینارها و غرفه های نمایشگاهی دانش آموزان می توانند در شاخه های مختلف علوم همچون فنی مهندسی، علوم اجتماعی و انسانی، علوم پایه، هنر و معماری و کامپیوتر و برنامه ریزی شرکت کنند.

جشنواره پایانی این دوره در اردیبهشت ماه سال 1394 در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار خواهد شد.

دستاوردها و پروژه‌های دانش آموزان توسط اساتید دانشگاه داوری خواهد شد و گروه های برگزیده علاوه بر اهدا جوایز نفیس تندیس ویژه ابداعات و اختراعات موسسه تبیان را نیز دریافت می‌کنند.

گسترش فرهنگ پژوهشگری در بین دانش‏آموزان، ایجاد زمینه‏‌های ظهور خلاقیت و توانایی ‌های بالقوه دانش‏آموزان، ارایه و عرضه دستاوردهای پژوهشی و فناوری آینده سازان ایران اسلامی، توسعه همكاری‌ها و مبادلات علمی و فنی مراكز پژوهشی و دستگاه‌های اجرایی، ایجاد انگیزه برای بالا بردن سطح علمی جهت تولید علم و جنبش نرم افزاری، افزایش حساسیت جامعه نسبت به پژوهش و متجلی كردن نتایج آن و تبیین نقش و اهمیت بالای تفكر و پژوهش، از اهداف برگزاری این جشنواره است

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید