سومین کنفرانس بین‌المللی «مواد مهندسی و متالورژی»

سومین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی «مواد مهندسی و متالورژی»، 27 و 28 آبان ماه امسال با همکاری دانشگاه تربیت مدرس در مرکز همایش‌های بین‌المللی شهید بهشتی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور ؛ سومین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی مواد مهندسی و متالورژی از جمله همایش‌های مورد تائید ستاد توسعه فناوری نانو جهت دریافت مرحله دوم حمایت تشویقی پایان‌نامه‌های مرتبط با فناوری نانو در سال 1393 است.

هدف از برگزاری این کنفرانس، ایجاد تعامل میان متخصصین مهندسی مواد و متالورژی با سایر متخصصین و ارزش افزوده برای ذی‌نفعان تجاری و صنعتی است.

برنامه کنفرانس شامل ارائه سخنرانی‌های کلیدی توسط نخبگان علمی و صنعتی جهان، ارائه مقالات علمی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و معرفی طرح‌های برجسته تحقیقاتی و صنعتی مهندسی مواد و متالورژی است.

محورهای این کنفرانس شامل «مشخصه یابی مواد»، «ساخت و تولید، مباحث صنعتی، فنون اندازه‌گیری و استانداردها»، «علم و مهندسی سطح»، «علم و مهندسی مواد محاسباتی (مدل‌سازی و شبیه سازی)»، «طراحی و تولید مواد پیشرفته»، «علم و فناوری نانو»، «متالورژی استخراجی»، «آموزش و انتقال فناوری در مهندسی و علم مواد» و «مدیریت و راهبری در مهندسی مواد» است.

علاقه‌مندان می‌توانند بمنظور شرکت در همایش و ارسال مقالات خود به پایگاه اینترنتی http://www.imatconf.com/en/ مراجعه کنند.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید