پایان نامه دکترای یک ایرانی در میان برندگان 2012 جایزه انجمن علوم شناختی

http://www.callforpapers.ir/پایان نامه دکتری نازبانو نوذری محقق ایرانی در میان 5 برنده جایزه انجمن علوم شناختی 2012 قرار گرفت.
به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (callforpapers.ir) در میان پنج برنده جایزه های سال 2012 برترین پایان نامه های دکترای علوم شناختی، رساله دکتری نازبانو نوذری محقق ایرانی به عنوان پایان نامه برتر معرفی شد.

دکتر نوذری پایان نامه دکترای خود را در سال 2011 در دانشکده روان شناسی دانشگاه ایلینویز، با عنوان “آیا برای یافتن اشتباه به درک نیاز است؟ شرحی بر پایه ناسازگاری از پایش تولید گفتار” به پایان رساند.

دکتر نوذری، در سال 2005 (1386) از دانشکده پزشکی دانشگاه تهران فارغ التحصیل شد. وی در سال 2006 برای ادامه تحصیل به دانشگاه ایلینویز رفت و در سال 2009 جایزه “اکادمی افیژیا” (Aphasia) را دریافت کرد. نوذری هم اکنون به عنوان پژوهشگر میهمان پسا دکتری در دانشکده روان شناسی دانشگاه پنسیلوینیا در فیلادلفیا در انجام پروژه های پژوهشی همکاری دارد.

انجمن علوم شناختی آمریکا با همکاری بنیاد رابرت جی. گلوشکو و پملا سامیولسن در سال 2010 جایزه سالیانه تازه ای را برای پایان نامه های درخشان در زمینه های علوم شناختی اعطا می کند.

برندگان امسال از دانشگاه های ام.آی.تی.، جانز هاپکینز، ایلینویز و  کالج لندن، در کنار دریافت تقدیرنامه هر کدام مبلغ 10 هزار دلار دریافت می کنند. اعطای این جایزه ها همچنین در سی و چهارمین کنفرانس سالانه انجمن علوم شناختی که در اواخر تابستان امسال در ساپورو، ژاپن، برگزار می شود نیز اعلام خواهد شد.

هدف از اعطای این جایزه تشویق دانشجویان به تحقیقات میان رشته ای برای درک مغز و سیستم های هوشی عنوان شده است.

 

 

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید