اطلاعیه دوره های فراگیری زبان انگلیسی در واحد آکسفورد دانشگاه آزاداسلامی

http://www.callforpapers.ir/کالج زبان آکسفورد وابسته به واحد آکسفورد دانشگاه آزاد اسلامی اقدام به برگزاری دوره های فراگیری زبان انگلیسی کرده است.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور ؛ کالج زبان آکسفورد وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی واحد آکسفورد انگلستان با استفاده از اساتید برجسته دانشگاه های انگلستان اقدام به تشکیل دوره‌های ویژه آموزش زبان انگلیسی برای سطوح مختلف با اهداف متفاوت کرده است .

این دوره ها شامل دوره های ترمیک ویژه دانشجویان رشته های زبان انگلیسی برای دانشجویان رشته های زبان و ادبیات انگلیسی، مترجمی زبان انگلیسی و آموزش زبان انگلیسی بوده که شامل مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و به شرح زیر است:

کارشناسی: دانشجویان مقطع کارشناسی می توانند یک ترم تحصیلی دوماهه را به صورت فشرده تا سقف 16 واحد درسی از واحدهای ترم 3 و 4 را در آکسفورد بگذرانند. علاوه بر این کلاس های آمادگی امتحان IELTS برای آنها نیز ارائه می شود.

کارشناسی ارشد و دکترا: دانشجویان این مقاطع می توانند به مدت یک ترم دوماهه در کلاس های دروس تکمیلی نگارش آکادمیک، مقاله نویسی، متدولوژی تحقیق و آمادگی آزمون IELTS شرکت کنند.

 

دوره های ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری، کلیه رشته ها این دوره آموزشی به مدت دو ماه و شامل کلاس های آموزش زبان آکادمیک، مقاله نویسی، متدولوژی تحقیق و پایانه نامه نویسی است.

دوره های تقویتی فراگیری زبان انگلیسی جهت دانشجویان کلیه رشته ها در مقطع کارشناسی، این دوره آموزشی به مدت دو ماه و شامل کلاس های آموزش زبان انگلیسی است.

هزینه دوره ها نیز برای پکیج کامل دوره های ترمیک، رشته های زبان انگلیسی مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری:

1- دوره آموزشی دوماهه

2- اسکان

3- ترانسفر فرودگاهی

4- بازدید و سفرهای تفریحی

هزینه کامل این دوره شامل3100 پوند (1950 پوند شهریه و 1150 پوند سایر هزینه ها)

کارشناسی:

1- دوره آموزشی دوماهه

2- اسکان

3- ترانسفر فرودگاهی

4- بازدید و سفرهای تفریحی

هزینه کامل این دوره شامل2950 پوند (1800 پوند شهریه و 1150 پوند سایر هزینه ها)

پکیج کامل دوره ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری سایر رشته ها

1- دوره آموزشی دوماهه

2- اسکان

3- ترانسفر فرودگاهی

4- بازدید و سفرهای تفریحی

هزینه کامل این دوره:2950 پوند(1800 پوند شهریه و 1150 پوند سایر هزینه ها)

پکیج کامل دوره های تقویتی فراگیری زبان انگلیسی جهت مقطع کارشناسی

1- دوره آموزشی دوماهه

2- اسکان

3- ترانسفر فرودگاهی

4- بازدید و سفرهای تفریحی

هزینه کامل این دوره2750 پوند (1600 پوند شهریه و 1150 پوند سایر هزینه ها)

تبصره: لازم به ذکر است هزینه های قیدشده در بالا شامل هزینه ویزا، بلیت هواپیما و تغذیه نیست.

زمان پذیرش و نحوه ثبت نام اولین دوره برای دانشجویان در مقاطع مختلف از آغاز سال تحصیلی در انگلستان خواهد بود. از علاقه‌مندان دعوت به عمل می آید حداکثر تا 15 مهرماه جهت ثبت نام با نماینده کالج زبان آکسفورد مستقر در معاونت بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی واقع در انتهای بزرگراه شهید ستاری، میدان دانشگاه، بلوار شهدای حصارک، سازمان مرکزی دانشگاه، ساختمان شماره 2 طبقه 4 و یا با ایمیل infoiran@auo.org.uk و تلفن 02147352419 و یا مراجعه به سایت کالج زبان آکسفورد به آدرس www.oxford-language-college.org.uk مراجعه کنند.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید