تمديد مهلت ارسال مقاله به پنجمین کنگره ملی علوم دامی ایران

پنجمین کنگره ملی «علوم دامی ایران»، هشتم و نهم شهریور ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار مي‌شود.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (www.callforpapers.ir) دکتر سعید انصاری مهیاری، دبیر اجرایی پنجمین کنگره ملی علوم دامی ایران با اشاره به استقبال گسترده و تقاضاي تعداد كثيري از دانشجويان، استادان و محققان علوم دامی کشور مبنی بر تمدید مهلت ارسال مقاله به پنجمين كنگره علوم دامي ايران گفت: مهلت دريافت مقاله براي شركت در این کنگره تا 31 خرداد ماه تمدید شد.

وی آشنایی با آخرین دستاوردهای نوین علمی دنیا در جهت ارتقای دانش علوم دامی و ارائه نتایج پژوهش‌های انجام شده در حوزه‌های مختلف علوم دامی ایران را از جمله اهداف برگزاری این کنگره عنوان کرد و افزود: برگزاری پنجمین کنگره ملی علوم دامی ایران در دانشگاه صنعتی اصفهان فرصت مناسبی است تاصاحب‌نظران، پژوهشگران، کارشناسان و فعالان صنعت دام و طیور کشور به تعامل، هم‌اندیشی و تبادل اطلاعات پیرامون موضوعات تخصصی این حوزه بپردازند.

دبیر اجرایی پنجمین کنگره ملی علوم دامی ایران، جهت دهی فعالیت‌های پژوهشی بخش علوم دامی کشور و بررسی امکان استفاده از فناوری‌های نوین در جهت بهبود کمیت و کیفیت محصولات دامی را از دیگر اهداف برگزاری ایhttp://www.callforpapers.ir/ن کنگره عنوان و اظهار امیدواری کرد: برگزاری کارگاه‌های آموزشی و سمپوزیوم‌های تخصصی در این کنگره ضمن تبیین مشکلات اساسی بخش‌های مختلف علوم دامی کشور، زمینه ساز ارتقای مهارت‌های عملی شرکت‌کنندگان شود.

انصاری با بیان محورهای اصلی مورد بررسی در پنجمین کنگره ملی علوم دامی ایران، «ژنتیک و اصلاح نژاد»، «تغذيه طيور»، «تغذيه نشخواركنندگان»، «فيزيولوژي دام وطيور» و «مديريت زنبورعسل و كرم ابريشم» را از جمله مهمترین محورهای ارائه مقالات در این کنگره عنوان کرد.

عضو هیأت علمی دانشکده کشاورزی دانشگاه صنعتی اصفهان با اشاره به برنامه‌های آموزشی جنبی درنظر گرفته شده در این کنگره گفت: در اين كنگره كارگاه‌هايی با موضوعاتی همچون «كشت دو سويه پيوسته در مطالعات تغذيه نشخواركنندگان»، «استخراج DNA ژنوميک و کاربرد روش‌های ژنومیکی در علوم دامی» و «روش‌های تجزیه آماري اطلاعات به کمک رويه MIXED» برگزار خواهد شد.

وی افزود: شرکت کنندگان در این کنگره می‌توانند ضمن بازدید از نمایشگاهی که به همین منظور برگزار می‌شود از امكانات تحقیقاتی و مزرعه‌اي دانشگاه صنعتی اصفهان و نیز دامداری‌های نمونه استان بازدید كنند.

بر اساس اين گزارش، علاقه‌مندان مي‌توانند براي کسب اطلاعات بیشتر به منظور شرکت در این کنگره و نیز ارسال مقالات خود، حداکثر تا پایان خردادماه به وب سایت http://iransas-congress.com مراجعه كنند.

 

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید