نسخه جدید مجله انگلیسی زبان نانوپزشکی منتشر شد

http://www.callforpapers.ir/چهارمین شماره فصلنامه انگلیسی زبان Nanomedicine journal دانشگاه علوم پزشکی مشهد منتشر شد.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور ؛ در حال حاضر تحقیقات زیادی در زمینه‌های کاربرد فناوری نانو در پزشکی، داروسازی و علوم پایه در کشور در حال انجام است‏، از این رو تولید مجله‌ای تخصصی برای انتشار این دسته از مقالات، کمک بزرگی به پیشرفت این علم در کشور خواهد کرد.

این فصلنامه به همت مرکز تحقیقات نانوتکنولوژی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و به سردبیری دکتر محمد رمضانی منتشر می‌شود.

مجله Nanomedicine Journal تاکنون توانسته است علاوه بر کسب امتیاز علمی، پژوهشی از کمیسیون نشریات وزارت بهداشت، در پایگاه‌های Chemical Abstract, ISC , DOAJ, EBSCO, Magiran, MJL و IranMedex نیز نمایه شود.

فهرست مقالات این مجله و نسخه الکترونیکی آن از طریق پایگاه اینترنتی نشریه به نشانی http://nmj.mums.ac.ir قابل دریافت است. محققان و پژوهشگران می‌توانند برای آگاهی از شرایط ارسال مقاله به بخش راهنمای ارسال مقالات سایت مراجعه کنند.

بر اساس این گزارش‏، بر اساس آئین نامه ستاد نانو، در صورت چاپ مقاله علمی پژوهشی در مجلات داخلی با عنوان نانو و تایید آن توسط کمیته علمی ستاد، مبلغ حمایت تشویقی این مقالات 100 درصد افزایش خواهد یافت.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید