مهلت ثبت نام در دومین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات

http://www.callforpapers.ir/دومین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات با هدف شناسایی و تقویت پتانسیل‌های متخصصان کشور در حوزه امنیت فضای تبادل اطلاعات، مهر ماه امسال به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور ؛ مهدی بهروزی، دبیر این جشنواره با بیان این که در این دوره علاقه‌مندان و متخصصان موضوع امنیت در فضای سایبری در دو سطح مبتدی و حرفه‌ای با یکدیگر به رقابت می‌پردازند، افزود: در اولین دوره جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات که در سال گذشته برگزار شد، بیش از 150 تیم از سراسر کشور در مرحله برخط با یکدیگر به رقابت پرداختند.

بهروزی با اشاره به محورهای مسابقات این دوره از جشنواره گفت: جرم‌شناسی رایانه‌ای (Forensics)، پنهان‌نگاری (Steganography)، اکسپلویت‌نویسی- سطح حرفه‌ای (Exploiting)، کدنویسی امن- سطح مبتدی (Secure Coding)، نفوذگری در وب (Web Hacking)، مهندسی معکوس (Reverse Engineering)، شکست الگوریتم‌ها و پروتکل‌های رمزنگاری (Cryptography)، نفوذگری در شبکه و سرویس‌ها (Network Infra/Service Hacking) و سؤالات عمومی حوزه‌ امنیت (Trivia) از جمله این محورها خواهد بود.

 

وی اضافه کرد: تمامی علاقه‌مندان در دو سطح حرفه‌ای و مبتدی می‌توانند از اول مردادماه به مدت 13 روز نسبت به ثبت نام در این جشنواره اقدام کرده تا پس از تعیین سطح و صلاحیت در 23 مرداد ماه به صورت برخط و به روش CTF (به دست آوردن پرچم) با یکدیگر به رقابت بپردازند.

دبیر دومین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات ضمن توصیه به شرکت کنندگان مبتدی نسبت به ارتقای سطح توانایی خود برای افزایش احراز صلاحیت شرکت در مسابقه تأکید کرد: تمام علاقه‌مندان تا زمان باقیمانده جهت ثبت نام می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی http://festival.nsec.ir و دریافت مستندات لازم، نسبت به ارتقای سطح خود اقدام کنند.

بر اساس این گزارش، مسابقات شرکت کنندگان حرفه‌ای و مبتدی به صورت جداگانه در روز 23 مردادماه امسال، به صورت برخط (OnLine) برگزار می‌شود و تایید صلاحیت شدگان مرحله برخط، در مهرماه با حضور در دانشگاه صنعتی اصفهان به صورت حضوری با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

اشتراک گذاری نوشته در:

دیدگاهتان را بنویسید